Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bieruń

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Bieruń? W takim przypadku zachęcamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo już od ponad 30 lat operuje w branży opału, podczas których mogliśmy zdobyć nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, ale również szacunek klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się zainicjować samodzielne wytwarzanie innowacyjnego opału, charakteryzującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek dostępny w mieście Bieruń poleca się do niemal wszystkich kotłów, z kolei szeroki wybór obecnych produktów zapewnia, że z łatwością zakupisz materiał dopasowany do swoich wymagań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bieruń

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w mieście Bieruń i sąsiednich miejscowościach, to zyskujące popularność paliwo węglowe skierowane do wyjątkowo wymagających klientów. Przede wszystkim zalecamy jego kupno osobom, które chcą skorzystać z efektywnego, korzystnego cenowo oraz wygodnego opału do ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub każdego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby dostępny u nas ekogroszek workowany zapewniał sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach idealnej temperatury.

Ponadto dostępne w naszej ofercie materiały są przeznaczone do wykorzystania w piecach o różnej wielkości, z kolei do ich najistotniejszych zalet zalicza się wysoka jakość i odpowiednie parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako producent. Opał spełnia wszystkie wymagania prawne, jest bezpieczny w trakcie ogrzewania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby naciągać prywatnego lub firmowego budżetu, żeby go kupić. Cena ekogroszku w w naszej firmie z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Bieruniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w mieście Bieruń, to dostępny w naszej ofercie produkt na pewno sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności innowacyjne paliwo węglowe w różnych typach. Każde z nich cechuje się świetną ilością wytwarzanej energii, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych w czasie spalania oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do wykorzystania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz szansę nabyć materiał w sporych, pojemnych workach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – sprzedajemy opał na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL idzie w parze ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz wahać się między bardzo dobrymi wartościami parametrów a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bieruń)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako wytwórca ekogroszku workowanego możemy zapewnić najwyższe standardy materiałów, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego produktu.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy kotle lub na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – opał sprzedajemy w workach o pojemności pozwalającej na proste przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i komfortowe magazynowanie, ale też prosty, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach możesz z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bieruniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bieruń

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy szukają wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Bieruń i pobliskich miejscowościach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór nowoczesnego materiału opałowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami, a przy tym korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych w kraju, przy czym wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące normy, ma kluczowe certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo odznacza się najwyższą jakością w stosunku do innych propozycji dostępnych w Polsce. Dodatkowo możesz bezpiecznie wykorzystywać materiały w większości kotłów, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w Bieruniu zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo zapewniając wymaganą temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o stan otoczenia. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. W trakcie spalania nie generuje dymu i większych ilości toksycznych, szkodliwych dla środowiska chemikaliów. Przez to możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Bieruń - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek