Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pilica

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Pilica? W takim razie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych! SAM-BUD-ROL od 1989 roku działa w branży materiałów opałowych, podczas których zdołaliśmy wypracować nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, lecz też uznanie klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się zainicjować samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego paliwa węglowego, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w mieście Pilica jest polecany do dowolnych pieców, przy czym bogaty wybór obecnych produktów daje pewność, że z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do swoich wymagań i potrzeb oraz typu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pilica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Pilica i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe skierowane do szczególnie wymagających klientów. Przede wszystkim zalecamy jego zakup klientom, którzy potrzebują efektywnego, opłacalnego i wygodnego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura lub każdego budynku o innym charakterze. Staramy się, aby sprzedawany ekogroszek produkował dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie w budynku odpowiedniej temperatury.

Ponadto nasze produkty są odpowiednie do użytku w piecach o różnej wielkości, z kolei do ich największych plusów należy wysoka jakość i korzystne parametry, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Opał spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a do tego nie musisz naciągać domowego lub firmowego budżetu, żeby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Pilicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Pilica, to sprzedawany w naszym sklepie materiał z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w kilku wariantach. Wszystkie wyróżniają się korzystną ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w trakcie wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytkowania w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zakupić materiał w dużych, pojemnych workach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy opał na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL idzie w parze ze świetną jakością, przez co nie musisz wahać się pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pilica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja najwyższej jakości – jako producent ekogroszku workowanego możemy zagwarantować doskonałe standardy materiałów, o czym możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego materiału.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – dostępny u nas ekogroszek jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania przy kotle czy na zewnątrz.

  • Prostota porcjowania – paliwo oferujemy w workach o pojemności pozwalającej na bezproblemowe przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i higieniczne składowanie, ale też prosty, sprawny transport. Przez umieszczenie materiałów w workach masz możliwość z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pilicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pilica

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w Pilicy i okolicach, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego opału. W naszym sklepie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które cechują się świetnymi parametrami technicznymi oraz niskimi kosztami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez naszą firmę należy do jednych z najlepszych na rynku, przy czym wszystkie standardy produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi normami, ma najważniejsze certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo wyróżnia się świetną klasą w stosunku do pozostałych produktów obecnych w naszym kraju. To nie wszystko – możesz bez problemu wykorzystywać materiały w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku dostępnego w mieście Pilica zredukujesz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie utrzymując wymaganą temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno naszego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Pilica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek