Ekogroszek workowany Pilica

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Pilica? W takim razie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych! SAM-BUD-ROL od 1989 roku działa w branży materiałów opałowych, podczas których zdołaliśmy wypracować nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, lecz też uznanie klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się zainicjować samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego paliwa węglowego, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w mieście Pilica jest polecany do dowolnych pieców, przy czym bogaty wybór obecnych produktów daje pewność, że z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do swoich wymagań i potrzeb oraz typu kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Pilica

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Pilica i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe skierowane do szczególnie wymagających klientów. Przede wszystkim zalecamy jego zakup klientom, którzy potrzebują efektywnego, opłacalnego i wygodnego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura lub każdego budynku o innym charakterze. Staramy się, aby sprzedawany ekogroszek produkował dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie w budynku odpowiedniej temperatury.

Ponadto nasze produkty są odpowiednie do użytku w piecach o różnej wielkości, z kolei do ich największych plusów należy wysoka jakość i korzystne parametry, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Opał spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a do tego nie musisz naciągać domowego lub firmowego budżetu, żeby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Pilicy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Pilica, to sprzedawany w naszym sklepie materiał z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w kilku wariantach. Wszystkie wyróżniają się korzystną ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w trakcie wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytkowania w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zakupić materiał w dużych, pojemnych workach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy opał na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL idzie w parze ze świetną jakością, przez co nie musisz wahać się pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a korzystnymi opłatami.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Pilica)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja najwyższej jakości – jako producent ekogroszku workowanego możemy zagwarantować doskonałe standardy materiałów, o czym możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego materiału.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – dostępny u nas ekogroszek jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania przy kotle czy na zewnątrz.

  • Prostota porcjowania – paliwo oferujemy w workach o pojemności pozwalającej na bezproblemowe przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i higieniczne składowanie, ale też prosty, sprawny transport. Przez umieszczenie materiałów w workach masz możliwość z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Ekogroszek workowany w Pilicy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Pilica

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w Pilicy i okolicach, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego opału. W naszym sklepie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które cechują się świetnymi parametrami technicznymi oraz niskimi kosztami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez naszą firmę należy do jednych z najlepszych na rynku, przy czym wszystkie standardy produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi normami, ma najważniejsze certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo wyróżnia się świetną klasą w stosunku do pozostałych produktów obecnych w naszym kraju. To nie wszystko – możesz bez problemu wykorzystywać materiały w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku dostępnego w mieście Pilica zredukujesz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie utrzymując wymaganą temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno naszego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Pilica - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem