Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Blachownia

Interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Blachowni? W takiej sytuacji zachęcamy do poznania szczegółów naszej aktualnej oferty! SAM-BUD-ROL już od więcej niż trzech dekad działa w branży paliw opałowych, podczas których mogliśmy zdobyć nie tylko niezwykle istotne kompetencje, lecz także uznanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się rozpocząć samodzielne wytwarzanie nowoczesnego paliwa węglowego, odznaczającego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i przystępną ceną. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w Blachowni jest odpowiedni do niemal wszystkich kotłów, przy czym zróżnicowanie obecnych produktów daje pewność, że z łatwością wybierzesz opał dostosowany do swoich oczekiwań i potrzeb oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Blachownia

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Blachownia i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów. Przede wszystkim zalecamy jego kupno klientom, którzy potrzebują wydajnego, korzystnego cenowo oraz prostego w użytkowaniu paliwa do ogrzewania domu, biura czy dowolnego budynku o innym charakterze. Zadbaliśmy o to, aby dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek zapewniał dużo ciepła, pozwalając na utrzymanie w budynku idealnej temperatury.

To jeszcze nie koniec – dostępne w naszym sklepie materiały są odpowiednie do użytku w piecach o jakichkolwiek rozmiarach, z kolei ich najistotniejszą zaletą jest świetna jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Paliwo spełnia obowiązujące regulacje, jest bezpieczny podczas użytkowania, a do tego nie ma potrzeby naciągać domowego lub firmowego budżetu, żeby go nabyć. Nasza cena ekogroszku z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Blachowni

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Blachowni, to obecny w naszej ofercie materiał zdecydowanie stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim innowacyjne materiały opałowe z węgla w kilku rodzajach. Wszystkie z nich charakteryzują się korzystną wartością opałową, minimalną zawartością popiołu wytwarzaną podczas spalania i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytku w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie możesz nabyć paliwo w sporych, ekonomicznych opakowaniach o wadze 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy opał na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku wytwarzanego przez naszą firmę idzie w parze z wysoką klasą, przez co nie musisz wybierać pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Blachownia)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako producent ekogroszku workowanego możemy zapewnić najwyższe standardy opału, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki danego wariantu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszym asortymencie opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania przy piecu czy na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – opał oferujemy w workach o wadze umożliwiającej sprawne umieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Łatwy transport – nasza oferta to nie tylko proste i higieniczne przechowywanie, lecz także bezproblemowy, szybki transport. Ze względu na umieszczenie ziaren w workach masz możliwość bez trudności przenieść je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Blachowni
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Blachownia

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Blachownia i okolicach, przyszykowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodny asortyment innowacyjnego opału. U nas znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się doskonałymi parametrami oraz niskimi kosztami. Cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy stoją na idealnym poziomie.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami, uzyskał niezbędne poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że materiał opałowy w naszym sklepie wyróżnia się świetną jakością w porównaniu do konkurencyjnych propozycji dostępnych na rynku. Co więcej, możesz bez wahania wykorzystywać materiały w większości kotłów, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Blachownia zredukujesz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym zapewniając wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy też o stan otoczenia. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie wytwarza dymu i większych ilości trujących, groźnych dla środowiska związków chemicznych. Dzięki temu możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię nabycie nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Blachownia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek