Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lędziny

Interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w mieście Lędziny? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! Nasze przedsiębiorstwo od ponad 30 lat działa w rynku opału, podczas których mogliśmy zdobyć nie tylko bezcenne kompetencje, ale też zaufanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek innowacyjnego materiału opałowego, charakteryzującego się wydajnością, wysoką klasą i korzystną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w Lędzinach poleca się do dowolnych kotłów, przy czym różnorodność oferowanych produktów sprawia, że z łatwością zakupisz opał dostosowany do swoich wymagań i możliwości oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lędziny

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Lędziny i pobliskich miejscowościach, to zyskujące popularność źródło ciepła stworzone z myślą o osobach o wyjątkowych wymaganiach. Przede wszystkim polecamy jego zakup osobom, które chcą skorzystać z efektywnego energetycznie, opłacalnego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy czy każdego budynku o innym charakterze. Zadbaliśmy o to, aby oferowany węgiel ekogroszek zapewniał dużo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

Dodatkowo nasze materiały nadają się do użycia w piecach o różnych gabarytach, a ich najważniejszą zaletą jest wysoka jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, które zapewniamy jako wytwórca. Ekogroszek spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie używania, a dodatkowo nie musisz naciągać domowego lub firmowego budżetu, żeby go zakupić. Cena ekogroszku w w naszym sklepie z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Lędzinach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Lędziny, to oferowany w naszym sklepie materiał zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności nowoczesne paliwo węglowe w różnych typach. Wszystkie odznaczają się świetną wartością opałową, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych podczas użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do wykorzystania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość zakupić go w sporych, ekonomicznych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy opał na naprawdę atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku oferowanego przez SAM-BUD-ROL idzie w parze z wysoką jakością, co sprawia, że nie musisz wahać się pomiędzy odpowiednimi parametrami a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lędziny)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako producent ekogroszku możemy zagwarantować doskonałe standardy opału, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład konkretnego wariantu.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas ekogroszek jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania przy kotle czy na zewnątrz.

  • Prostota dawkowania – paliwo dostarczamy w workach o pojemności umożliwiającej sprawne zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – nasza oferta to nie tylko łatwe i czyste przechowywanie, ale także bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach masz możliwość wygodnie przenieść je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lędzinach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lędziny

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy potrzebują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Lędziny i pobliskich miejscowościach, przygotowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę innowacyjnego paliwa węglowego. U nas znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które cechują się znakomitymi parametrami oraz korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie kwestie dotyczące produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi normami, ma wymagane certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo wyróżnia się świetną klasą w porównaniu do innych propozycji dostępnych na rynku. To nie wszystko – możesz bezpiecznie stosować materiały w większości kotłów, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Lędziny zredukujesz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo gwarantując żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy też o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. W trakcie spalania nie generuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla przyrody chemikaliów. Przez to możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Lędziny - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek