Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tychy

W SAM-BUD-ROL możesz skorzystać już teraz z bardzo atrakcyjnej oferty na wydajny i wysokoenergetyczny ekogroszek w Tychach. Skutecznie ogrzeje on Twój dom oraz pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy w domowym budżecie. Nasz produkt pochodzi z pewnego źródła, dlatego możemy pochwalić się wspaniałymi wynikami, jakie osiąga oferowany przez nas ekogroszek. Wysoką jakość produktu doceniły nie tylko instytuty badające jakość opałów, ale także klienci, którzy z wielką chęcią kupują go do ogrzewania swoich domów w sezonach grzewczych. Ekogroszek workowany w Tychach od SAM-BUD-ROL to świetny wybór - jesteśmy pewni, że doskonale sprawdzi się w Twoim piecu i skutecznie ogrzeje każdy zakątek Twojego domu.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tychy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Korzystając z naszych profesjonalnych usług, możesz być pewien, że nie tylko zamawiasz wysokiej klasy węgiel ekogroszek do ogrzewania całego swojego domu, ale także sporo na tym oszczędzasz. Cena ekogroszku jest konkurencyjna w stosunku do alternatywnych metod grzewczych, a biorąc pod uwagą jej skuteczność oraz ciepło, jakie daje, śmiało możesz zaryzykować i skorzystać z ekonomicznej oferty SAM-BUD-ROL. Zamów go już teraz i ciesz się trwałym ciepłem w każdym pomieszczeniu.

Nowoczesne paliwo węglowe to produkt, który zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Jest ono kierowane do wymagających klientów, którzy stawiają na wysokiej jakości, efektywny oraz ekonomiczny opał. Najlepszy ekogroszek w Tychach oraz okolicach zamówisz już teraz poprzez naszą platformę sklepową SAM-BUD-ROL, gdzie znajdziesz doskonałe i opłacalne metody na ogrzewanie każdego typu budynku.

Najlepszy ekogroszek w Tychach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferujemy wysokowydajny i wysokoenergetyczny sposób na ogrzewanie domu, który szybko przypadnie Ci do gustu. Produkt jest sprzedawany w kilku wersjach w wytrzymałych workach, po około 25 kilogramów każdy. W środku znajdują się wysokoenergetyczne ziarna węgla, których wielkość waha się od 5 do 25 milimetrów. Łatwo można je rozpalić i bardzo długo się żarzą, zapewniając ciepło w całym domu. Produkt można bezpiecznie spalać w piecach najwyższej klasy 5 i niskoemisyjnych kotłach ekoprojekt, ale jeżeli w swoim domu korzystasz z kotła klasy 3 i 4, to nasze nowoczesne paliwo węglowe również doskonale się w nich sprawdzi. Jeśli mieszkasz w Tychach, to nie trać czas, skorzystaj z platformy SAM-BUD-ROL i zamów najlepszy ekogroszek w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tychy)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Nasze worki są bardzo wytrzymałe i nie sprawiają żadnych problemów w transporcie. Mieszkając w Tychach, można je bardzo szybko dostarczyć, a potem sprawnie przepakować do pomieszczenia, gdzie zazwyczaj składasz swój opał.

  • Dodatkowym autem polipropylenowych worków jest utrzymywanie porządku. Wchodząc do kotłowni lub innego pomieszczenia, nie musisz się martwić, że wszędzie leżą ziarna węgla, a unoszący się pył drażni nos.

  • To także znacznie łatwiejsze spalanie i dozowanie. Wystarczy tylko odmierzyć odpowiednią ilość ekogroszku i przy kolejnych wizytach dokładać kolejne ziarna do komory opałowej.

  • Na workach umieściliśmy także wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszego ekogroszku. Znajdziesz tu cały skład produktu, niezbędne parametry oraz normy, jakie musi spełniać produkt. Dzięki temu wiesz, że otrzymałeś sprawdzony ekogroszek od pewnego źródła.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tychach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tychy

Warto korzystać ze sprawdzonych ofert. Wysokiej jakości nowoczesne paliwo węglowe możesz zamówić w Tychach lub w okolicach na profesjonalnej platformie internetowej SAM-BUD-ROL. Do wyboru masz wersje ECODESIGN, POWER MAX, COMFORT oraz CLASSIC, które pasują do różnego rodzaju pieców i z pewnością będziesz bardzo zadowolony z ich możliwości oraz ciepła, jakie Ci dadzą podczas sezonu jesienno-zimowego. Produkt spełnia wszelkie wymagane normy, a także jest znacznie lepszą alternatywą dla standardowego węgla.

Zamów nowoczesne paliwo węglowe na SAM-BUD-ROL już teraz, a my dostarczymy go dla Ciebie w ciągu kilku dni. Oferujemy najlepszej jakości opał nie tylko na terenie Tych, ale także w innych miastach Polski. Możesz być pewien, że nasze spore 30-letnie doświadczenie przekłada się nie tylko na profesjonalną obsługę, ale także na naszą ofertę, która cały czas nadążą za wszystkimi trendami i oferuje Ci najwyższej jakości, nowoczesne paliwo węglowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Skorzystaj już teraz z naszych profesjonalnych usług, a gwarantujemy, że będziesz bardzo zadowolony z naszego wydajnego ekogroszku workowanego. Lepszego sklepu w Polsce nie znajdziesz. Zapraszamy!

Ekogroszek Tychy - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek