Ekogroszek workowany Gliwice

Warto skorzystać z naszych profesjonalnych usług i zamówić wydajny ekogroszek workowany w Gliwicach poprzez naszą firmę SAM-BUD-ROL. Sprzedajemy tylko najwyższej jakości ziarna, które charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością energetyczną, a ich spalanie jest optymalne, niezależnie od metrażu pomieszczeń, a także rodzaju stojącego w budynku pieca. Najlepiej inwestować w sprawdzone produkty, dlatego możemy potwierdzić, że nasz ekogroszek w Gliwicach to świetny wybór, który spełni Twoje wysokie wymagania. Nasz ekogroszek jest dostępny w kilku wariantach, które różnią się poziomem wartości opałowej, zawartości popiołu oraz innymi parametrami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług SAM-BUD-ROL.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Gliwice

EKOGROSZEK dla wymagających

Nasz surowiec do ogrzewania pomieszczeń przy pomocy pieców to świetny wybór, dlatego z pewnością węgiel ekogroszek, dostępny w naszej ofercie, spełni Twoje warunki i będziesz zadowolony ze swojego wyboru. Najlepszy ekogroszek w Gliwicach oraz okolicy zamówisz poprzez platformę SAM-BUD-ROL, a sam proces zamówienia nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Nasz ekogroszek to wysokiej jakości nowoczesne paliwo węglowe, które doskonale sprawdzi się do ogrzewania każdego domu.

Ekogroszek to także bardzo ekonomiczne źródło energii, które z pewnością Cię zaskoczy nie tylko swoją wydajnością, ale także bardzo niskim kosztem eksploatacji w porównaniu do innych surowców dostępnych na rynku. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL to ewenement na rynku i warto już teraz skorzystać z tej bardzo atrakcyjnej okazji, która szybki Ci się opłaci. W ogrzewaniu liczy się nie tylko jakość, ale także ekonomia, a ekogroszek od SAM-BUD-ROL spełnia pozytywnie oba warunki.

Najlepszy ekogroszek w Gliwicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wracając do jakości ekogroszku, to warto wspomnieć o jego bardzo dobrych parametrach, które wpływają na dobre spalanie. Przekłada się to na małą ilość popiołu, jaką pozostawia po sobie, a także optymalny czas spalania, który utrzymuje przyjemne ciepło przez kilkanaście godzin. Jego wysoka wartość energetyczna oraz wydajność została już doceniona przez wielu klientów, a teraz czas, żebyś dołączył do tej zadowolonej grupy. Nasz ekogroszek dostępny w Gliwicach oraz w okolicach możesz spalać w różnego typu piecach. Mogą to być kotły spełniające klasę 3, 4, a także 5. Co istotne, warto rozważyć ekogroszek także przy znacznie nowocześniejszych konstrukcjach, które spełniają standardy Ecodesign. Proponowany przez nasz ekogroszek przeszedł szereg testów i potwierdzają to liczne normy oraz certyfikaty nadane przez niezależne instytuty krajowe i europejskie.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • Proponowane przez nasz worki polipropylenowe są bardzo wytrzymałe i można je z łatwością transportować. Dzięki temu można łatwo zanieść go do miejsca składowania.

  • Taki worek także ułatwia dozowanie i dorzucanie niezbędnej ilości ziaren do komory opałowej. Proponowany przez nas ekogroszek w workach 25-kilogramowych jest specjalnie przystosowany do standardowej wielkości komory dostępnej na polskim rynku.

  • Nasz ekogroszek w workach to także możliwość wygodnego składowania w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. Od dziś nie musisz się martwić wszędzie walającymi się ziarnami węgla oraz unoszącym się, denerwującym nos pyłem.

  • Na naszych opakowaniach znajdziesz także wszystkie niezbędne informacja na temat wydajności i parametrów naszego produktu. Dowiesz się także o jego dokładnym składzie, a także normach, jakie musiał ten produkt spełnić, aby był dopuszczony do sprzedaży na polskim rynku.

Ekogroszek workowany w Gliwicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Gliwice

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów ekogroszku, który jest przeznaczony pod różnego rodzaju kotły i jest chwalony za wysokiej jakości parametry, które gwarantują Ci odpowiednie spalanie. Wiemy, co to jest wysoka jakość i możemy się pochwalić już sporym doświadczeniem na rynku, które pomaga nam w oferowaniu jeszcze lepszej jakości materiałów opałowych, spełniających Twoje wysokie wymagania. Tylko w naszym sklepie znajdziesz wysokiej klasy, nowoczesne paliwo węglowe, które jest dostępne w Gliwicach i zapewni Ci przyjemne ciepło podczas zimy, jesieni, a także pierwszych chłodnych, wiosennych dni. Nasz produkt spełnia wszelkie normy i jest najlepszym sposobem na ogrzewanie domu.

Oferowany przez nas ekogroszek w Gliwicach to wysokiej klasy materiał opałowy. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru, a jeśli masz więcej pytań lub chcesz się dowiedzieć znacznie więcej o innych naszych produktach, to skorzystaj z naszej infolinii lub napisz do nas na skrzynkę kontaktową. Ekogroszek od SAM-BUD-ROL to najlepsza inwestycja w ogrzewanie.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek