Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Częstochowa

Warto korzystać ze sprawdzonego źródła i zamówić wydajny oraz niezawodny ekogroszek workowany w Częstochowie, który cechuje się wysoką wydajnością oraz wartością energetyczną. Oferowany przez nas ekogroszek to wysoko wydajne, nowoczesne paliwo węglowe, które zapewnia odpowiednią temperaturę niezależnie od rodzaju pieca czy metrażu pomieszczenia. Warto zamówić ekogroszek w Częstochowie od naszej firmy, która ma spore doświadczenie w tej branży i gwarantuje produkt najwyższej jakości, który spełni Twoje wysokie wymagania oraz pozwoli Ci się cieszyć ciepłem w chłodne, zimowe dni. Zamów już teraz ekogroszek w Częstochowie przez niezawodną firmę SAM-BUD-ROL.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Częstochowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jest to bardzo dobre jakościowo paliwo do ogrzewania, które gwarantuje nie tylko optymalne ciepło, ale także bardzo łatwo się rozpala, ma bardzo wysoką wydajność energetyczną i zostawia po sobie mało popiołu. Nasz węgiel ekogroszek to doskonały wybór, dlatego warto skorzystać z atrakcyjnej oferty. Cena ekogroszku są adekwatne i dopasowane do jakości oferowanego przez nas produktu.

Ekogroszek w Częstochowie i okolicach to wysokiej klasy produkt, który idealnie sprawdzi się w większości kotłów. Jest on nowoczesnym i efektywnym opałem, który spełnia wszystkie niezbędne normy do spalania go w polskich piecach. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, dlatego nasz wydajny ekogroszek to najlepszy oraz najbardziej opłacalny sposób na ogrzewanie budynków. Ekogroszek od SAM-BUD-ROL to wybór pierwszej klasy na polskim rynku.

Najlepszy ekogroszek w Częstochowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Nasz ekogroszek z pewnością będzie współgrał z Twoim piecem, dlatego kupując go, inwestujesz też w sprawdzone i nowoczesne paliwo węglowe, które jest bardzo dobrze oceniane przez wielu naszych klientów. Szybko docenisz jego wydajność energetyczną, szybkość, z jaką rozpala się w kotle, a także długi okres spalania, dzięki któremu ciepło utrzymuje się w domu przez kilkanaście godzin. Warto wspomnieć o bardzo niskim poziomie zawartości popiołu, która zamyka się maksymalnie od 3 do 9%, w zależności od rodzaju ekogroszku, na jaki się zdecydujesz. Co ważne, z tego typu paliwa od SAM-BUD-ROL możesz korzystać w piecach klasy 3, 4, 5, a także w tych nowszych konstrukcjach grzewczych, które uzyskały certyfikat Ecodesign. Jeżeli liczysz na atrakcyjne paliwo grzewcze i potrzebujesz atrakcyjnej oferty z okolic Częstochowy, to zdecyduj się na ekogroszek od SAM-BUD-ROL.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Częstochowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Po pierwsze, z naszymi workami polipropylenowymi z łatwością utrzymasz porządek i nie będziesz musiał się martwić, że Twoja komórka, podwórko lub kotłownia będą zaśmiecone i wszędzie będzie unosić się pył węglowy.

  • Po drugie worki są specjalnie dozowane, a sprzedawany przez nas ekogroszek w opakowaniach o wadze 25 kilogramów jest idealnie odmierzony pod standardowy zbiornik opałowy. Z naszym ekogroszkiem w workach łatwiej odmierzyć odpowiednią ilość ziaren.

  • Taki worek z ekogroszkiem łatwiej jest transportować, dlatego jesteśmy w stanie dowieźć go z łatwością pod dowolny adres na terenie Częstochowy lub w okolicach. Worek jest także bardzo wytrzymały i podczas przenoszenia nie ma problemów, że się rozerwie.

  • Na worku również umieściliśmy wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakupionego przez Ciebie rodzaju ekogroszku. Z niego także odczytasz jakie normy musi spełnić ekogroszek, żeby znalazł się w Twoim piecu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Częstochowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Częstochowa

Mieszkasz w Częstochowie i potrzebujesz dobrej jakości ekogroszku, który dobrze i skutecznie będzie się spalał w Twoim piecu, a także spełniał wszystkie normy? Najlepszym wyborem będzie nasz produkt, który pochodzi ze sprawdzonego źródła i spełnia wszystkie wymagane normy w Polsce. Dlatego, jeżeli zależy Ci na dobrej jakości paliwie do ogrzewania, to skorzystaj już teraz z oferty firmy SAM-BUD-ROL. Doskonale znamy się na swojej pracy i możemy się pochwalić ponad 30-letnim doświadczeniem oraz sporą wiedzą w sprzedaży sprawdzonych surowców do ogrzewania domów, które zadbają o temperaturę w chłodne, jesienne i zimowe dni.

Nasze nowoczesne paliwo węglowe dostępne w Częstochowie, to nie tylko atrakcyjny finansowo opał, ale także wysokiej jakości surowiec, którego jakość doceniło wielu klientów oraz instytuty branżowe, które pozytywnie oceniły nasz produkt. W swojej ofercie posiadamy kilka różnych wariantów i jesteśmy przekonani, że znajdziesz idealny wariant ekogroszku do swojego kotła. Nie trać czasu na inne oferty i skorzystaj już teraz z naszych usług.

Ekogroszek Częstochowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek