Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kłobuck

Interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego w Kłobucku? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania naszej obecnej oferty! Nasza firma od 1989 roku operuje w rynku opału, podczas których mogliśmy zdobyć nie tylko cenne doświadczenie, ale również szacunek klientów. Dzięki temu postanowiliśmy rozpocząć samodzielną produkcję innowacyjnego materiału opałowego, wyróżniającego się wydajnością, jakością i korzystną ceną. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek dostępny w Kłobucku sprawdzi się jako opał do większości pieców, a różnorodność dostępnych produktów zapewnia, że z łatwością zakupisz opał dopasowany do swoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kłobuck

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Kłobucku i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne źródło ciepła stworzone z myślą o osobach o szczególnych potrzebach. Szczególnie polecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą poznać możliwości efektywnego, opłacalnego i komfortowego paliwa do ogrzewania domu, siedziby firmy czy każdego miejsca o innym zastosowaniu. Skupiamy się na tym, aby oferowany węgiel ekogroszek zapewniał dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie rozwiązania nadają się do użytku w kotłach o różnej wielkości, a do ich najistotniejszych plusów należy wysoka jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, które gwarantujemy jako wytwórca. Ekogroszek spełnia wszystkie wytyczne prawne, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a do tego nie ma potrzeby naciągać osobistego lub firmowego portfela, aby go nabyć. Cena ekogroszku w w naszej firmie bez wątpienia okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Kłobucku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię nabycie ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Kłobuck, to dostępny w naszym asortymencie materiał zdecydowanie spełni Twoje potrzeby. Nasz asortyment zawiera przede wszystkim nowoczesne materiały opałowe z węgla w różnych rodzajach. Wszystkie cechują się świetną ilością wytwarzanej energii, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych w trakcie użytkowania i obecnością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytku w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie możesz zakupić go w sporych, wygodnych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy paliwo na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku produkowanego przez naszą firmę łączy się z wysoką klasą, dzięki czemu nie musisz wahać się między bardzo dobrymi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kłobuck)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka klasa rozwiązań – jako producent ekogroszku workowanego możemy zapewnić najwyższe standardy produktów, o których możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Umieściliśmy na nich kluczowe cechy i składniki danego wariantu.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas ekogroszek jest przechowywany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu przy kotle bądź na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – materiał sprzedajemy w workach o wadze, która umożliwia proste przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Łatwy transport – nasze produkty to nie tylko proste i czyste magazynowanie, lecz również bezproblemowy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kłobucku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kłobuck

Zwracając uwagę na oczekiwania klientów, którzy szukają świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Kłobucku i sąsiednich miejscowościach, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę innowacyjnego opału. W naszym sklepie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które cechują się świetnymi parametrami technicznymi i atrakcyjnymi cenami. Cena ekogroszku produkowanego przez nas należy do jednych z najlepszych w kraju, przy czym wszystkie standardy stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, uzyskał najważniejsze poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą jakością w porównaniu do pozostałych produktów dostępnych na rynku. Ponadto możesz bezpiecznie używać produkty w większości pieców, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w Kłobucku obniżysz koszt ogrzewania budynku, przy tym utrzymując żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy również o stan otoczenia. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. W trakcie spalania nie generuje dymu i większych ilości trujących, groźnych dla przyrody substancji. W efekcie możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię skorzystanie z nowoczesnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Kłobuck - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek