Ekogroszek workowany Skoczów

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w mieście Skoczów? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania naszego asortymentu! Nasza firma od 1989 roku działa w rynku opału, a przez ten czas zdołaliśmy zyskać nie tylko niezwykle istotne kompetencje, lecz również zaufanie klientów. Z tego względu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek najnowocześniejszego materiału opałowego, charakteryzującego się wydajnością, jakością i przystępną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w mieście Skoczów jest polecany do dowolnych rodzajów kotłów, przy czym zróżnicowanie dostępnych produktów gwarantuje, że z łatwością zakupisz materiał idealny do swoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Skoczów

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Skoczowie i okolicach, to innowacyjne paliwo węglowe skierowane do szczególnie wymagających klientów. Przede wszystkim polecamy jego użytkowanie osobom, które potrzebują efektywnego energetycznie, korzystnego cenowo oraz prostego w użyciu sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy lub dowolnego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany ekogroszek workowany zapewniał dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury.

To jeszcze nie koniec – dostępne w naszej ofercie produkty nadają się do użytku w kotłach o różnej wielkości, przy czym ich najważniejszą zaletą jest wysoka jakość i korzystne parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Materiał spełnia wszelkie wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby naciągać osobistego czy firmowego budżetu, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Skoczowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię nabycie ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Skoczów, to dostępny w naszym asortymencie materiał na pewno stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje w szczególności innowacyjne paliwo węglowe w kilku wariantach. Każde z nich charakteryzuje się świetną wartością opałową, niewielką ilością popiołu wytwarzaną podczas spalania oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest przeznaczony do użytku w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zakupić go w dużych, pojemnych workach o masie 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy opał na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku tworzonego przez SAM-BUD-ROL idzie w parze ze świetnym standardem, dzięki czemu nie musisz wybierać pomiędzy bardzo dobrymi parametrami a niskim kosztem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Skoczów)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka jakość – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy paliwa, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszym sklepie ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu przy piecu bądź na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – paliwo oferujemy w workach o wadze, która pozwala na sprawne przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasze produkty to nie tylko łatwe i komfortowe magazynowanie, ale również bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość z łatwością przenieść je do auta lub domu.

Ekogroszek workowany w Skoczowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Skoczów

Chcąc spełnić potrzeby klientów, którzy szukają wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Skoczów i sąsiednich miejscowościach, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór nowoczesnego materiału opałowego. W naszym sklepie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, a przy tym niskimi cenami. Cena ekogroszku produkowanego przez nas należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce, przy czym wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi przepisami, zdobył niezbędne poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że opał w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością w porównaniu do konkurencyjnych produktów dostępnych w naszym kraju. Ponadto możesz bez wahania wykorzystywać paliwo w większości pieców, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku zapewnianego w Skoczowie zredukujesz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo gwarantując żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy także o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. W trakcie spalania nie produkuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno naszego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Skoczów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.