Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skoczów

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w mieście Skoczów? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania naszego asortymentu! Nasza firma od 1989 roku działa w rynku opału, a przez ten czas zdołaliśmy zyskać nie tylko niezwykle istotne kompetencje, lecz również zaufanie klientów. Z tego względu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek najnowocześniejszego materiału opałowego, charakteryzującego się wydajnością, jakością i przystępną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w mieście Skoczów jest polecany do dowolnych rodzajów kotłów, przy czym zróżnicowanie dostępnych produktów gwarantuje, że z łatwością zakupisz materiał idealny do swoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skoczów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Skoczowie i okolicach, to innowacyjne paliwo węglowe skierowane do szczególnie wymagających klientów. Przede wszystkim polecamy jego użytkowanie osobom, które potrzebują efektywnego energetycznie, korzystnego cenowo oraz prostego w użyciu sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy lub dowolnego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany ekogroszek workowany zapewniał dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury.

To jeszcze nie koniec – dostępne w naszej ofercie produkty nadają się do użytku w kotłach o różnej wielkości, przy czym ich najważniejszą zaletą jest wysoka jakość i korzystne parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Materiał spełnia wszelkie wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby naciągać osobistego czy firmowego budżetu, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Skoczowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię nabycie ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Skoczów, to dostępny w naszym asortymencie materiał na pewno stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje w szczególności innowacyjne paliwo węglowe w kilku wariantach. Każde z nich charakteryzuje się świetną wartością opałową, niewielką ilością popiołu wytwarzaną podczas spalania oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest przeznaczony do użytku w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zakupić go w dużych, pojemnych workach o masie 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy opał na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku tworzonego przez SAM-BUD-ROL idzie w parze ze świetnym standardem, dzięki czemu nie musisz wybierać pomiędzy bardzo dobrymi parametrami a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Skoczów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka jakość – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy paliwa, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszym sklepie ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu przy piecu bądź na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – paliwo oferujemy w workach o wadze, która pozwala na sprawne przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasze produkty to nie tylko łatwe i komfortowe magazynowanie, ale również bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość z łatwością przenieść je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Skoczowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skoczów

Chcąc spełnić potrzeby klientów, którzy szukają wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Skoczów i sąsiednich miejscowościach, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór nowoczesnego materiału opałowego. W naszym sklepie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, a przy tym niskimi cenami. Cena ekogroszku produkowanego przez nas należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce, przy czym wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi przepisami, zdobył niezbędne poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że opał w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością w porównaniu do konkurencyjnych produktów dostępnych w naszym kraju. Ponadto możesz bez wahania wykorzystywać paliwo w większości pieców, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku zapewnianego w Skoczowie zredukujesz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo gwarantując żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy także o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. W trakcie spalania nie produkuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno naszego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Skoczów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek