Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jaworzno - śląskie

Twój piec potrzebuje sprawdzonego i wydajnego opału, który możesz zamówić już teraz w sklepie SAM-BUD-ROL. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokoenergetycznego ekogroszku w Jaworznie, który niemal całkowicie ulega spalaniu i nie pozostawia po sobie wiele popiołu. Dzięki odpowiednim parametrom jest to produkt polecany przez naszych klientów. Możesz zamówić go już teraz w naszym sklepie w kilku rodzajach i cieszyć się przyjemnymi, ciepłymi wieczorami z rodzinną na kanapie przed telewizorem lub podczas wspólnego grania. Gwarantujemy, że nasz ekogroszek jest najwyższej jakości i spełnia wszystkie wymagane normy. Potrzebujesz dobrego ekogroszku w Jaworznie? Żaden problem, zamów go od naszej firmy SAM-BUD-ROL.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jaworzno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Proponowany przez nas ekogroszek to wysokiej klasy opał, który jest bardzo popularny wśród naszych klientów i spełnia wszelkie normy, obowiązujące w tym kraju. Węgiel ekogroszek SAM-BUD-ROL charakteryzuje się wysoką wydajnością przy spalaniu i gwarantuje ciepło w piecach klasy 3, 4 oraz 5. Ceny ekogroszku są adekwatne do jakości oferowanego produktu. Warto skorzystać z dobrej okazji i postawić na sprawdzony surowiec grzewczy.

Kupując ekogroszek w Jaworznie lub w okolicach od SAM-BUD-ROL, gwarantujemy, że będziesz bardzo zadowolony ze swojego wyboru i z pewnością dalej będziesz korzystać z naszych usług. To wysokiej jakości produkt, który spełni Twoje wymagania i doskonale sprawdzi się w ogrzewaniu domu. Postaw na materiały opałowe od naszej firmy i ogrzewaj swój dom produktami z pewnego źródła.

Najlepszy ekogroszek w Jaworznie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez nas ekogroszek w Jaworznie to wysokiej klasy produkt opałowy, który jest dopuszczony do obrotu w Polsce i certyfikowany przez kilka instytutów badawczych za świetne efekty przy spalaniu oraz spełnianiu norm. Nasze nowoczesne paliwo węglowe jest sprzedawane w workach, w których znajdują się ziarna ekogroszku w rozmiarze od 5 do 25 milimetrów. Są one bardzo wydajne, cechują się wysokimi parametrami energetyczności oraz powstaje po nich bardzo mało popiołu. Co jest dodatkową dobrą wiadomością i oznacza znacznie mniej sprzątania rano lub przed przygotowaniem pieca przed kolejnym rozpaleniem. Nasz ekogroszek jest dostępny w kilku rodzajach i z pewnością szybko znajdziesz interesujący Cię worek, który skutecznie ogrzeje każde pomieszczenie w Twoim domu.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jaworzno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Po pierwsze, znacznie ułatwiają one transport, dzięki czemu 25-kilogramowy worek z ekogroszkiem z łatwością można dostarczyć pod dowolny adres na terenie całego Jaworzna oraz jego okolic.

  • Po drugie, worki są bardzo wytrzymałe i można je z łatwością przenosić w dowolne miejsce, a także pozwalają utrzymać względną czystość w komórce, na podwórku lub kotłowni. Od dziś możesz pożegnać się z bałaganem z powodu walającego się wszędzie opału.

  • Po trzecie, nasze worki polipropylenowe to także znacznie łatwiejsze dozowanie i dorzucanie kolejnych partii do komory opałowej. Proponowany wymiar ilością jest dostosowany do wielkości większości komór dostępnych na naszym rynku.

  • Po czwarte, to także znacznie większa wiedza na temat spalanego produktu. Na wierzchu są podane wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci w doborze odpowiedniej metody w rozpalaniu kotła.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jaworznie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jaworzno

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru. Z SAM-BUD-ROL będziesz palił tylko najlepszej jakości opałem w swoim piecu, który spełnia aktualne normy i cieszył się przyjemnym ciepłem w domu. Nasz ekogroszek dostępny w Jaworznie to bardzo nowoczesny i efektywny produkt, który sprawdzi się w wielu typach pieców, również tych z certyfikatem Ecodesign, a rozpalanie go nie powinno sprawić Ci żadnych problemów. Możesz już teraz zamówić go w naszym sklepie internetowym i cieszyć się wysokiej jakości nowoczesnym paliwem węglowym.

Pamiętaj, że marka SAM-BUD-ROL to nie tylko najlepsze ceny na rynku, ale także wysokiej jakości produkty opałowe, nowoczesne rozwiązania, a także spore, ponad 30-letnie doświadczenie, które z chęcią wykorzystujemy przy wprowadzaniu jeszcze lepszych opałów do naszej oferty. Przy zakupie paliwa do ogrzewania domu lub innego budynku korzystaj tylko ze sprawdzonych źródeł, jakim jest ekogroszek SAM-BUD-ROL. Zamów jeden z kilku rodzajów dostępnych w naszym sklepie i ciesz się przyjemną atmosferą w domu oraz dodatnią temperaturą w okresie grzewczym.

Ekogroszek Jaworzno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek