Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sławków

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w Sławkowie? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nowoczesne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad świadczymy usługi w produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości materiałów opałowych, przez co udało nam się zdobyć zaufanie tysięcy klientów prywatnych i biznesowych z różnych województw. Obecnie oferujemy głównie ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko w mieście Sławków, ale także wielu pozostałych miejscach w całym kraju. Ponadto, biorąc pod uwagę wymagania klientów, udostępniamy różnorodne typy innowacyjnych materiałów opałowych, których świetna klasa idzie w parze z korzystną ceną. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sławków

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Sławków i pobliskich miejscowościach to niewątpliwie opał trafiający w oczekiwania najbardziej wymagających osób, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i wydajnego opału. Zawarte w naszej ofercie produkty sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale również innych budynków – biur, magazynów oraz wielu podobnych miejsc. Z powodzeniem można stosować węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów urządzeniach grzewczych, z pełną świadomością, że wygenerowane ciepło pozwoli osiągnąć wymaganą temperaturę w każdym kącie.

To jeszcze nie wszystko! W roli producenta mamy szansę zaoferować Ci wydajny i wysokiej klasy opał w atrakcyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce. Ze względu na ten fakt możesz postawić na wydajny, ceniony przez użytkowników i spełniający wszelkie wymogi produkt bez nadwyrężania rodzinnego lub należącego do firmy budżetu. Z pomocą dostępnego w naszej ofercie węgla zminimalizujesz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Sławkowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Sławkowie i okolicach wyróżnia się w szczególności sporą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości wytwarzaną w trakcie wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można stosować nasz opał w piecach klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w proponowane paliwo ekogroszek, dostajesz materiał z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w trwałe, łatwe w magazynowaniu worki zawierające 25 kg opału, które są także niewymagające w transporcie. Wśród naszych produktów dostępny jest wydajny ekogroszek w różnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wydajnością, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedno pozostaje niezmienne – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sławków)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości rozwiązań, którą oferują doceniani i sprawdzeni dostawcy, a także dedykowane certyfikaty widoczne na workach, informujące o kompozycji oraz strukturze paliwa,

  • dogodny transport – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany i szybki w przenoszeniu do i z pojazdu, co naturalnie wpływa na tempo dostawy dokładnie pod wskazany adres,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę opał jest prosty i schludny w składowaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które możesz umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • możliwość wygodnego odmierzania gwarantowana przez odpowiednio określoną ilość i wagę innowacyjnego paliwa węglowego, które bez problemu mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sławkowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sławków

W SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat sprzedajemy naszym klientom doskonałej jakości paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, fabryk czy placówek firm. Nasz asortyment, w obrębie którego znajduje się na przykład ekogroszek workowany dostępny w Sławkowie i okolicach, przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych poszukujących efektywnego, kompatybilnego z większością kotłów innowacyjnego paliwa stałego.

Zakup nowoczesnego paliwa węglowego prosto od producenta to także korzystny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle korzystna, a dodatkowo sam materiał opałowy jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, zadbaliśmy o nie tylko korzystny koszt produktu, ale również wysoką jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Najlepszym dowodem świetnej klasy ekogroszku sprzedawanego przez nas w Sławkowie są różnorodne autoryzacje, weryfikujące jego odpowiednie szczegóły techniczne i właściwości. U nas nie kupujesz kota w worku – każdy z produktów zawiera na worku kluczowe dane na temat proporcji zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się martwić, że w trakcie spalania będą powstawać znaczne ilości niebezpiecznych substancji czy popiół, które mogą powodować uszkodzenia kotła. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Sławków - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek