Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Włocławek

W firmie SAM-BUD-ROL oferujemy między innymi ekogroszek we Włocławku, przeznaczony dla osób, które cenią sobie wysoką jakość oraz korzystną cenę. Opał naszej marki jest znany na rynku już od 30 lat. Dostarczamy go zarówno do małych, prywatnych domów, jak i do największych przedsiębiorstw czy zakładów produkcyjnych. Wszyscy darzą naszą firmę i zarazem także ekogroszek workowany we Włocławku ogromnym zaufaniem już od wielu lat, dlatego większość naszych klientów wraca do nas ponownie przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Zapoznaj się koniecznie z każdą wersją naszego ekogroszku i wybierz opcję dopasowaną do swoich oczekiwań, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo – gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź także na najbardziej techniczne i wymagające pytania.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Włocławek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie SAM-BUD-ROL nie uznajemy żadnych półśrodków, dlatego oferujemy ekogroszek we Włocławku i okolicach, który jest zgodny z wszelkimi obecnie obowiązującymi standardami i wymogami. Dzięki temu jest on bezpieczny dla zdrowia, a także charakteryzuje się doskonałą wydajnością przy zachowaniu optymalnej ceny. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL można zastosować w większości kotłów, które spełnią aktualne wymogi jakościowe, a ich użytkowanie jest zgodne z polskim i europejskim prawem.

Nie bez znaczenia jest dla nas także cena ekogroszku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż ogrzewanie dużych czy małych przestrzeni może być dość drogie, dlatego ceny ekogroszku naszej marki ustaliliśmy na optymalnym poziomie, dzięki czemu jego zakup nie powinien obciążyć finansowo żadnej rodziny. Korzystny koszt zakupu osiągnęliśmy głównie dzięki zoptymalizowanej linii produkcyjnej i dostępowi do najlepszych surowców na rynku.

Najlepszy ekogroszek we Włocławku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

W naszej firmie dostępny ekogroszek workowany we Włocławku charakteryzuje się bezapelacyjnie najwyższą możliwą jakością. Nasz opał jest w pełni zgodny z wszelkimi normami i certyfikatami, a wszelkie dane i szczegóły techniczne na jego temat są zawsze zgodne z prawdą. Wielu producentów węgla ekogroszku zataja realne wartości np. zawartości siarki całkowitej bądź wilgoci, co zazwyczaj kończy się szybszym niszczeniem kotła oraz gorszą wydajnością z każdego spalonego kilograma. W naszej firmie jest zupełnie odwrotnie. Każdy ekogroszek dostępny w naszej firmie jest zawsze w pełni zgodny z parametrami znajdującymi się na stronie internetowej oraz w ulotce i na opakowaniu, dlatego jego zakup jest w pełni bezpieczny i korzystny finansowo.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Włocławek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Łatwiejsze dozowanie ze zbiornika opału, dzięki odpowiedniej ilości ekogroszku i wagi worków.

  • Gwarancja najwyższej jakości – każdy worek ma etykietę producenta, zawierającą skład i właściwości danego opału, a do zamówienia zostaje wystawione Świadectwo Jakości.

  • Mała ilość resztek po spaleniu powoduje, że oferowany przez naszą firmę ekogroszek jest jednym z najlepiej sprzedawanych materiałów opałowych wśród współczesnych klientów.

  • Ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL doskonale nadaje się do każdego rodzaju kotła, gdyż tak samo efektywnie spala się w starych piecach i modelach nowej generacji.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) we Włocławku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Włocławek

Jeśli szukasz wysokiej jakości ekogroszku we Włocławku i okolicach, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Jesteśmy polskim producentem najwyższej klasy opału, działającym na rynku już od ponad 30 lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie i niezbędną wiedzę oraz poznaliśmy potrzeby i oczekiwania klientów, dzięki czemu możemy zaoferować niezawodne i nowoczesne paliwo węglowe, które cieszy się doskonałą opinią. Oferowany ekogroszek to wysokoenergetyczny rodzaj opału o małej zawartości siarki i popiołu, który skutecznie i szybko ogrzewa każde pomieszczenie, niezależnie od jego powierzchni. Jego wysoką jakość potwierdzają regularne i dokładne testy, których dowodem jest wystawiany do każdego zamówienia Świadectwo Jakości Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. Wpływ produktu na środowisko naturalne jest dużo mniejszy niż tradycyjnego węgla opałowego spalanego w kotle zasypowym. Natomiast ogrzewanie za pomocą ekogroszku jest bardzo ekonomiczne, korzystne i opłacalne.

Bardzo ważną zaletą oferowanego ekogroszku SAM-BUD-ROL jest fakt, iż nadaje się do każdego rodzaju kotła. Można go efektywnie spalać zarówno w starszych piecach, jak i w modelach 5 generacji, które są nowoczesne i zaawansowane technicznie. Oferowany ekogroszek jest pakowany w wytrzymałych workach, które znacznie ułatwiają transport i pozwalają zachować porządek w kotłowni lub na podwórku. W naszej ofercie znajdziesz różne wersje ekogroszku – POWER MAX, COMFORT, ECODESIGN oraz CLASSIC, dzięki czemu z pewnością wybierzesz idealny produkt dla siebie. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym zespołem - specjaliści zatrudnieni w firmie SAM-BUD-ROL chętnie doradzą w wyborze i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Ekogroszek Włocławek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek