Ekogroszek workowany Chełmno

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Chełmnie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły dostępnych u nas produktów! Nasza firma od 1989 roku funkcjonuje w branży materiałów opałowych, podczas których udało nam się zdobyć nie tylko bezcenne kompetencje, ale także uznanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by podjąć wytwarzanie na własny rachunek nowoczesnego materiału opałowego, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w Chełmnie sprawdzi się jako paliwo do większości kotłów, przy czym zróżnicowanie oferowanych produktów sprawia, że bez wysiłku zakupisz materiał idealny do Twoich oczekiwań i możliwości oraz typu kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Chełmno

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w mieście Chełmno i okolicach, to nowoczesne paliwo węglowe dedykowane wyjątkowo wymagającym klientom. Przede wszystkim zalecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą skorzystać z efektywnego, korzystnego cenowo i komfortowego opału do ogrzewania budynku mieszkalnego, siedziby firmy czy każdego miejsca o innym charakterze. Staramy się, aby sprzedawany ekogroszek zapewniał dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w pomieszczeniach oczekiwanej temperatury.

Ponadto nasze produkty są odpowiednie do użycia w kotłach o praktycznie dowolnej wielkości, z kolei do ich najistotniejszych plusów należy doskonała jakość i korzystne parametry, które zapewniamy jako producent. Ekogroszek spełnia wszystkie wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a do tego nie musisz naciągać domowego lub firmowego portfela, aby go nabyć. Nasza cena ekogroszku z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Chełmnie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w mieście Chełmno, to obecny w naszej ofercie opał z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasza firma oferuje przede wszystkim nowoczesne paliwo węglowe w kilku rodzajach. Każde z nich wyróżnia się świetną wartością opałową, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w czasie użytkowania oraz obecnością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dostosowany do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę zakupić go w sporych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy paliwo na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo idzie w parze ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz wybierać między znakomitymi parametrami a opłacalnością.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Chełmno)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy materiałów, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich parametry i skład konkretnego paliwa.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszej ofercie opał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni lub na zewnątrz.

  • Prostota dozowania – materiał oferujemy w workach o pojemności, która umożliwia sprawne umieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Szybki transport – nasza oferta to nie tylko proste i wygodne składowanie, lecz też bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach masz możliwość wygodnie przetransportować je w inne miejsce.

Ekogroszek workowany w Chełmnie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Chełmno

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy szukają wysokiej klasy ekogroszku workowanego w Chełmnie i okolicach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór innowacyjnego opału. W aktualnym asortymencie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, a przy tym atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez nas należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszystkie standardy produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi wymogami prawnymi, zdobył niezbędne certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że opał w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością na tle pozostałych propozycji dostępnych w Polsce. Ponadto możesz bezpiecznie wykorzystywać paliwo w większości pieców, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w Chełmnie zredukujesz rachunki za ogrzewanie budynku, dodatkowo zapewniając żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy także o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Na etapie spalania nie wytwarza dymu i większych ilości toksycznych, groźnych dla otoczenia naturalnego związków chemicznych. Przez to możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli interesuje Cię zakup wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Chełmno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek