Ekogroszek workowany Chodecz

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Chodecz? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły naszej obecnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w rynku opału, podczas których mogliśmy wypracować nie tylko bezcenne kompetencje, ale również szacunek klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się rozpocząć własną produkcję innowacyjnego opału, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i atrakcyjną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Chodecz jest polecany do niemal wszystkich pieców, a zróżnicowanie sprzedawanych produktów daje pewność, że z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do swoich wymagań i możliwości oraz rodzaju kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Chodecz

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Chodczu i okolicach, to nowoczesne źródło opału skierowane do wyjątkowo wymagających klientów. Szczególnie polecamy jego użytkowanie osobom, które potrzebują efektywnego energetycznie, opłacalnego oraz wygodnego materiału do ogrzewania domu, placówki firmy czy dowolnego miejsca o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby oferowany węgiel ekogroszek produkował sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

Ponadto nasze materiały nadają się do użycia w kotłach o różnej wielkości, przy czym do ich największych zalet należy świetna jakość i dobre parametry, które gwarantujemy jako wytwórca. Paliwo spełnia obowiązujące regulacje, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a do tego nie ma potrzeby naciągać osobistego czy firmowego budżetu, aby go nabyć. Cena ekogroszku w w naszej firmie bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Chodczu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Chodecz, to dostępny w naszej ofercie materiał z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasza firma oferuje przede wszystkim nowoczesne paliwo węglowe w czterech typach. Każde z nich wyróżnia się świetną wartością opałową, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w czasie użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz możliwość nabyć go w dużych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy materiały opałowe na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL idzie w parze z wysoką klasą, co sprawia, że nie musisz wahać się pomiędzy bardzo dobrymi parametrami a niskimi opłatami.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Chodecz)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako specjaliści w kwestii ekogroszku możemy zapewnić najwyższe standardy materiałów, o czym możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich kluczowe cechy i skład konkretnego wariantu.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszym sklepie ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy kotle czy na podwórku.

  • Prostota dawkowania – opał dostarczamy w workach o wadze pozwalającej na sprawne przeniesienie go do podajnika opału.

  • Bezproblemowy transport – nasza oferta to nie tylko łatwe i wygodne magazynowanie, ale również łatwy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach możesz wygodnie przenieść je do samochodu dostawczego.

Ekogroszek workowany w Chodczu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Chodecz

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy chcą skorzystać z wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Chodecz i okolicach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodny asortyment nowoczesnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się doskonałymi parametrami i niskimi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych w Polsce, przy czym wszystkie standardy zostały zachowane.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi normami, ma wymagane certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo odznacza się świetną jakością w stosunku do pozostałych produktów obecnych w naszym kraju. Co więcej, możesz bez problemu wykorzystywać paliwo w większości kotłów, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Chodecz obniżysz koszt ogrzewania budynku, przy tym utrzymując optymalną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości trujących, szkodliwych dla środowiska substancji. Dzięki temu możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Chodecz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.