Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lipno

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w Lipnie? W takim razie zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły naszego asortymentu! Nasza firma od ponad 30 lat działa w sektorze paliw opałowych, a w tym czasie zdołaliśmy zdobyć nie tylko bezcenne kompetencje, lecz również szacunek klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się rozpocząć samodzielną produkcję nowoczesnego opału, cechującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Lipno jest polecany do niemal wszystkich rodzajów kotłów, a bogaty wybór oferowanych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lipno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Lipnie i okolicach, to innowacyjne źródło ciepła skierowane do szczególnie wymagających klientów. W szczególności zalecamy jego zakup osobom, które chcą poznać możliwości efektywnego energetycznie, korzystnego cenowo oraz komfortowego sposobu na ogrzewanie domu, placówki firmy czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Staramy się, aby sprzedawany ekogroszek workowany zapewniał dużo ciepła, pozwalając na utrzymanie w pomieszczeniach idealnej temperatury.

To jeszcze nie koniec – nasze produkty nadają się do wykorzystania w kotłach o praktycznie dowolnej wielkości, przy czym ich najważniejszą zaletą jest świetna jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako producent. Ekogroszek spełnia wszelkie regulacje, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a do tego nie musisz nadwyrężać indywidualnego czy firmowego portfela, żeby go kupić. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Lipnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego w Lipnie, to sprzedawany w naszym sklepie materiał zdecydowanie stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje w szczególności innowacyjne paliwo węglowe w kilku wariantach. Wszystkie z nich charakteryzują się świetną ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w czasie użytkowania oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dostosowany do użytkowania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz możliwość zamówić go w sporych, pojemnych workach o objętości 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL łączy się ze świetnym standardem, dzięki czemu nie musisz wahać się pomiędzy znakomitymi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lipno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka klasa rozwiązań – jako producent ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy produktów, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i skład konkretnego wariantu.

  • Ułatwienie zachowania porządku – obecny w naszym asortymencie opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu w kotłowni lub na zewnątrz.

  • Prostota dawkowania – opał oferujemy w workach o wadze pozwalającej na sprawne przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Szybki transport – nasza oferta to nie tylko bezproblemowe i higieniczne przechowywanie, ale także łatwy, sprawny transport. Przez umieszczenie produktów w workach możesz wygodnie przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lipnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lipno

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w Lipnie i okolicach, przyszykowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór innowacyjnego opału. W naszym sklepie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które cechują się świetnymi parametrami, a przy tym atrakcyjnymi cenami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez nas jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy produkcji zostały zachowane.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest spójny ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami, uzyskał wymagane atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo odznacza się świetną klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji obecnych w naszym kraju. Dodatkowo możesz bezpiecznie używać produkty w większości pieców, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w mieście Lipno zmniejszysz opłaty za ogrzewanie budynku, jednocześnie utrzymując żądaną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy też o stan naszej planety. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, groźnych dla otoczenia naturalnego związków chemicznych. W efekcie możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeżeli interesuje Cię kupno naszego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Lipno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek