Ekogroszek workowany Mogilno

Chcesz kupić ekogroszek w Mogilnie? Dobrze się składa – zachęcamy do poznania naszej oferty, w której znajdziesz nowoczesne materiały opałowe w atrakcyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad świadczymy usługi w przetwarzaniu oraz sprzedaży najwyższej jakości paliw węglowych, przez co byliśmy w stanie zapracować na uznanie tysięcy osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z całej Polski. Aktualnie znajdziesz u nas w szczególności ekogroszek workowany, dostępny nie tylko w Mogilnie, ale także licznych innych miejscowościach w kraju. Dodatkowo, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, oferujemy różne odmiany innowacyjnych paliw węglowych, których świetna klasa łączy się z korzystną ceną. Zachęcamy do poznania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Mogilno

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Mogilno i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie wybór dla klientów o szczególnych potrzebach, którzy poszukują nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszej ofercie ekogroszki sprawdzą się w przypadku zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale także placówek o innym charakterze – biur, magazynów oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, mając pewność, że wytworzone ciepło dostarczy odpowiednią temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! Dzięki własnej produkcji mamy szansę zaproponować Ci pewny i wysokiej jakości produkt w świetnej cenie – koszt naszego ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki temu masz okazję nabyć świetny, dobrze oceniany przez użytkowników i spełniający wszelkie wymogi węgiel bez rujnowania rodzinnego lub należącego do firmy budżetu. Z wykorzystaniem naszego paliwa zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Mogilnie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Mogilno i okolicach wyróżnia się głównie sporą wartością opałową i niewielką ilością pozostałości powstającą podczas spalania. Z dobrym skutkiem można używać go w piecach klas od 3. do 5. oraz rozwiązaniach rodzaju ecodesign. Stawiając na dostępne u nas paliwo ekogroszek, zyskujesz paliwo z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w odporne na uszkodzenia, dogodne w składowaniu worki o pojemności 25 kg, które są jednocześnie niewymagające w transporcie. Wśród oferowanych przez nas produktów dostępny jest wydajny ekogroszek w różnorodnych wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wartością opałową, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – niska spiekalność.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Mogilno)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii jakości produktów, za którą odpowiadają cenieni i godni zaufania dostawcy oraz dedykowane certyfikaty widoczne na workach, poświadczające o składzie i zawartości paliwa,

  • dogodny przewóz – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przenoszeniu z i do samochodu, co automatycznie wpływa na tempo przesyłki prosto do konkretnego miejsca,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę opał jest łatwy i czysty w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które możesz umieścić zarówno w kotłowni, jak i na podwórku,

  • opcja łatwego racjonowania udostępniania przez precyzyjnie określoną ilość i ciężar efektywnego materiału opałowego, który bez problemu mieści się w zbiornikach.

Ekogroszek workowany w Mogilnie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Mogilno

W SAM-BUD-ROL od wielu lat oferujemy naszym klientom świetnej klasy paliwo, zalecane do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy biur. Nasz bogaty wybór produktów, w którym znajdziesz na przykład ekogroszek workowany dostępny w mieście Mogilno i okolicach, powstał przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników poszukujących efektywnego, kompatybilnego z niemal wszystkimi kotłami nowoczesnego materiału opałowego.

Kupno nowoczesnego paliwa węglowego bezpośrednio od producenta to również znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest bardzo opłacalna, a jednocześnie sam materiał opałowy należy do grupy ekonomicznych. Rzecz jasna, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt zakupu, ale również doskonałą jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek współgra z obowiązującymi regulacjami.

Idealnym dowodem świetnej jakości ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w mieście Mogilno są różne certyfikaty, podkreślające jego odpowiednie szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. Stawiając na nasze usługi, masz pewność co do jakości towaru – każdy produkt zawiera na opakowaniu kluczowe informacje w kwestii zawartości popiołu, siarki oraz wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się niepokoić, że podczas korzystania z opału będą wydzielać się spore ilości niebezpiecznych substancji czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą powodować uszkodzenia kotła grzewczego. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w danym budynku.

Ekogroszek Mogilno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek