Ekogroszek workowany Kruszwica

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w Kruszwicy? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! SAM-BUD-ROL od 1989 roku działa w branży paliw opałowych, podczas których mogliśmy zdobyć nie tylko cenne doświadczenie, lecz również uznanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się rozpocząć własną produkcję innowacyjnego paliwa węglowego, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i korzystną ceną. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek oferowany w mieście Kruszwica sprawdzi się jako paliwo do większości kotłów, przy czym różnorodność sprzedawanych produktów sprawia, że bez problemu zakupisz opał dostosowany do swoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kruszwica

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Kruszwicy i sąsiednich miejscowościach, to zyskujące popularność źródło ciepła przeznaczone wyjątkowo wymagającym klientom. Szczególnie polecamy jego zakup osobom, które chcą poznać możliwości efektywnego energetycznie, opłacalnego oraz prostego w użytkowaniu paliwa do ogrzewania budynku mieszkalnego, placówki firmy czy dowolnego budynku o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby sprzedawany ekogroszek produkował dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

To jeszcze nie wszystko – dostępne w naszej ofercie produkty są odpowiednie do użytku w kotłach o każdej wielkości, przy czym ich największą zaletą jest świetna jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Ekogroszek spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny podczas używania, a co najważniejsze – nie musisz naciągać indywidualnego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Nasza cena ekogroszku z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Kruszwicy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Kruszwica, to dostępny w naszej ofercie opał z pewnością stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje przede wszystkim innowacyjne materiały opałowe z węgla w czterech wariantach. Każde z nich wyróżnia się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną zawartością popiołu wytwarzaną podczas spalania i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do wykorzystania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość zamówić go w sporych, pojemnych workach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy paliwo na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL idzie w parze ze świetnym standardem, dzięki czemu nie musisz wahać się między bardzo dobrymi wartościami parametrów a niskim kosztem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Kruszwica)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa jakość – jako producent ekogroszku możemy zapewnić najwyższe standardy opału, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład konkretnego paliwa.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszej ofercie opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni lub na podwórku.

  • Prostota dawkowania – opał sprzedajemy w workach o pojemności, która pozwala na bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko proste i czyste magazynowanie, ale również bezproblemowy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie ziaren w workach możesz z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Ekogroszek workowany w Kruszwicy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kruszwica

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Kruszwica i pobliskich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszej firmie różnorodny asortyment nowoczesnego paliwa węglowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz niskimi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące wymogi prawne, zdobył wymagane poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że opał w SAM-BUD-ROL charakteryzuje się wysoką jakością w stosunku do innych produktów obecnych na rynku. Co więcej, możesz bezpiecznie używać produkty w większości pieców, nie bojąc się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Kruszwicy zmniejszysz opłaty za ogrzewanie budynku, dodatkowo utrzymując optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy też o stan otoczenia. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Kruszwica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek