Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wąbrzeźno

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w mieście Wąbrzeźno? Świetnie się składa – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! SAM-BUD-ROL od więcej niż 30 lat funkcjonuje w branży opału, podczas których udało nam się zdobyć nie tylko bezcenne kompetencje, ale również szacunek klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek nowoczesnego opału, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, jakością i przystępną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek oferowany w mieście Wąbrzeźno poleca się do dowolnych pieców, przy czym szeroki wybór sprzedawanych produktów sprawia, że z łatwością znajdziesz materiał dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wąbrzeźno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Wąbrzeźnie i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe stworzone z myślą o osobach o szczególnych potrzebach. W szczególności polecamy jego zakup tym, którzy chcą skorzystać z efektywnego, opłacalnego i wygodnego materiału do ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub każdego budynku o innym zastosowaniu. Skupiamy się na tym, aby dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany produkował dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w budynku optymalnej temperatury.

Co więcej, dostępne w naszym asortymencie produkty nadają się do wykorzystania w kotłach o praktycznie dowolnej wielkości, z kolei ich największą zaletą jest doskonała jakość i dobre parametry techniczne, które gwarantujemy jako producent. Materiał spełnia obowiązujące wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a dodatkowo nie musisz naciągać indywidualnego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Wąbrzeźnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Wąbrzeźno, to sprzedawany w naszym sklepie opał zdecydowanie stanie na wysokości zadania. Nasza oferta obejmuje w szczególności nowoczesne paliwo węglowe w czterech typach. Każde z nich cechuje się świetną ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną ilością popiołu wytwarzaną w trakcie wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dostosowany do wykorzystania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość zakupić go w sporych, pojemnych workach o wadze 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy materiały opałowe na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo idzie w parze ze świetną jakością, przez co nie musisz wybierać pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wąbrzeźno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako producent ekogroszku opałowego możemy zapewnić doskonałe standardy produktów, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i skład konkretnego paliwa.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu w kotłowni bądź na zewnątrz.

  • Prostota porcjowania – opał oferujemy w workach o wadze umożliwiającej sprawne zmieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Łatwy transport – nasz ekogroszek to nie tylko proste i komfortowe składowanie, ale także bezproblemowy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach masz możliwość wygodnie przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wąbrzeźnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wąbrzeźno

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Wąbrzeźno i pobliskich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę nowoczesnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które charakteryzują się świetnymi parametrami oraz korzystnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych w kraju, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie standardy zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi normami, zdobył najważniejsze certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepsze potwierdzenie, że nasze paliwo wyróżnia się świetną klasą na tle pozostałych propozycji dostępnych na rynku. Ponadto możesz bez obaw używać materiały w większości kotłów, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w Wąbrzeźnie zredukujesz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo gwarantując wymaganą temperaturę w całym wnętrzu.

W SAM-BUD-ROL dbamy również o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Na etapie spalania nie generuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, groźnych dla przyrody substancji. Dzięki temu możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli interesuje Cię zakup nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Wąbrzeźno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek