Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kowal

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Kowal? Świetnie się składa – zapraszamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w branży materiałów opałowych, a przez ten czas udało nam się wypracować nie tylko bezcenne kompetencje, lecz też uznanie klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zainicjować wytwarzanie na własny rachunek innowacyjnego paliwa węglowego, wyróżniającego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek oferowany w Kowalu sprawdzi się jako paliwo do dowolnych pieców, przy czym zróżnicowanie obecnych produktów daje pewność, że bez problemu zakupisz produkt dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb oraz typu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kowal

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Kowal i okolicach, to innowacyjne źródło opału przeznaczone szczególnie wymagającym klientom. W szczególności polecamy jego użytkowanie tym, którzy potrzebują efektywnego energetycznie, opłacalnego i komfortowego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby firmy lub dowolnego budynku o innym zastosowaniu. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła, umożliwiając utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury.

Ponadto nasze produkty są odpowiednie do użycia w kotłach o różnej wielkości, a ich najważniejszą zaletą jest wysoka jakość i dobre szczegóły specyfikacji, które gwarantujemy jako producent. Paliwo spełnia wszystkie wymagania prawne, jest bezpieczny w trakcie używania, a co najważniejsze – nie musisz nadwyrężać domowego lub firmowego portfela, żeby go kupić. Nasza cena ekogroszku na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Kowalu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Kowal, to obecny w naszej ofercie materiał z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Nasza firma oferuje przede wszystkim innowacyjne materiały opałowe z węgla w różnych rodzajach. Każde z nich wyróżnia się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych w czasie spalania oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dostosowany do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas możesz zamówić go w dużych, wygodnych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach zakupu. Świetna cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się ze świetnym standardem, przez co nie musisz wahać się pomiędzy znakomitymi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kowal)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard wykonania – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić najwyższe standardy materiałów, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i składniki danego materiału.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu w kotłowni bądź na podwórku.

  • Prostota dawkowania – opał oferujemy w workach o wadze pozwalającej na sprawne przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasze paliwo to nie tylko bezproblemowe i czyste przechowywanie, lecz także prosty, szybki transport. Przez umieszczenie ziaren w workach masz możliwość wygodnie przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kowalu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kowal

Zwracając uwagę na oczekiwania klientów, którzy potrzebują świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Kowalu i okolicach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór innowacyjnego paliwa węglowego. W naszym sklepie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami i atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych w Polsce, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie standardy produkcji stoją na idealnym poziomie.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi przepisami, ma niezbędne certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL wyróżnia się najwyższą jakością w stosunku do innych produktów dostępnych w naszym kraju. Ponadto możesz bez problemu stosować materiały w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi naszego ekogroszku dostępnego w Kowalu zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, przy tym utrzymując wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy także o stan otoczenia. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla środowiska związków chemicznych. W efekcie możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Kowal - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek