Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barcin

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Barcinie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania naszego asortymentu! Nasza firma od więcej niż 30 lat operuje w branży paliw opałowych, a w tym czasie mogliśmy zdobyć nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, ale też uznanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć własną produkcję innowacyjnego paliwa węglowego, charakteryzującego się wydajnością, jakością i korzystną ceną. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w mieście Barcin sprawdzi się jako materiał opałowy do niemal wszystkich kotłów, przy czym różnorodność dostępnych produktów zapewnia, że z łatwością zakupisz materiał dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barcin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Barcinie i okolicach, to innowacyjne paliwo węglowe stworzone z myślą o klientach o wysokich wymaganiach. W szczególności polecamy jego zakup osobom, które chcą skorzystać z efektywnego, opłacalnego oraz prostego w wykorzystaniu sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy dowolnego budynku o innym charakterze. Staramy się, aby oferowany ekogroszek generował dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

Co więcej, nasze materiały są odpowiednie do wykorzystania w kotłach o różnej wielkości, a do ich najważniejszych plusów zalicza się świetna jakość i dobre szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako producent. Paliwo spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny podczas użytkowania, a do tego nie musisz naciągać prywatnego czy firmowego budżetu, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Barcinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Barcin, to dostępny w naszym asortymencie produkt zdecydowanie sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w różnych wariantach. Wszystkie z nich wyróżniają się świetną ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych w trakcie użytkowania oraz obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas możesz zamówić materiał w sporych, ekonomicznych opakowaniach o wadze 25 kg, bez przepłacania – oferujemy materiały opałowe na naprawdę atrakcyjnych warunkach zakupu. Świetna cena ekogroszku produkowanego przez nasze przedsiębiorstwo idzie w parze z wysoką klasą, co sprawia, że nie musisz iść na kompromis między odpowiednimi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Barcin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard wykonania – jako wytwórca ekogroszku możemy zagwarantować doskonałe standardy opału, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszej ofercie opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania przy kotle czy na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – opał dostępny jest w workach o pojemności umożliwiającej bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Szybki transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i czyste składowanie, lecz także prosty, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach masz możliwość z łatwością przenieść je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Barcinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barcin

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy potrzebują dobrego ekogroszku workowanego w Barcinie i okolicach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie różnorodny asortyment innowacyjnego materiału opałowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się doskonałymi parametrami oraz atrakcyjnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku produkowanego przez naszą firmę należy do jednych z najlepszych w Polsce, przy czym wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi normami, zdobył kluczowe certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że materiał opałowy w naszym sklepie wyróżnia się wysoką klasą na tle konkurencyjnych produktów obecnych w Polsce. To nie koniec – możesz bezpiecznie wykorzystywać produkty w większości pieców, nie martwiąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku dostępnego w mieście Barcin zmniejszysz opłaty za ogrzewanie budynku, przy tym gwarantując wymaganą temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy także o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. W trakcie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, szkodliwych dla przyrody związków chemicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Barcin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek