Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sępólno Krajeńskie

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w mieście Sępólno Krajeńskie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów dostępnych w naszym sklepie produktów! Nasza firma od 1989 roku funkcjonuje w branży opału, podczas których udało nam się wypracować nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, ale także zaufanie klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się rozpocząć samodzielną produkcję najnowocześniejszego paliwa węglowego, cechującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną ceną. Nasz ekogroszek oferowany w Sępólnie Krajeńskim poleca się do dowolnych rodzajów kotłów, przy czym szeroki wybór oferowanych produktów zapewnia, że z łatwością wybierzesz materiał idealny do Twoich wymagań i potrzeb oraz wariantu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sępólno Krajeńskie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Sępólnie Krajeńskim i okolicach, to zyskujące popularność paliwo węglowe przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów. Szczególnie polecamy jego użytkowanie osobom, które potrzebują wydajnego, ekonomicznego i komfortowego sposobu na ogrzewanie domu, biura lub dowolnego miejsca o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby oferowany węgiel ekogroszek produkował sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury.

Co więcej, nasze produkty nadają się do użytku w piecach o każdej wielkości, z kolei do ich najistotniejszych zalet zalicza się doskonała jakość i odpowiednie parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Materiał spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a dodatkowo nie ma potrzeby naciągać osobistego czy firmowego portfela, żeby go nabyć. Cena ekogroszku w w naszej firmie na 100% okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Sępólnie Krajeńskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Sępólno Krajeńskie, to obecny w naszej ofercie produkt zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w kilku rodzajach. Wszystkie odznaczają się korzystną wartością opałową, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych w czasie spalania oraz obecnością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dostosowany do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas masz szansę nabyć go w dużych, wygodnych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy paliwo na naprawdę atrakcyjnych warunkach kupna. Świetna cena ekogroszku produkcji naszą firmę idzie w parze z wysoką jakością, dzięki czemu nie musisz wybierać między odpowiednimi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sępólno Krajeńskie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard produkcji – jako producent ekogroszku możemy zagwarantować doskonałe standardy materiałów, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i skład konkretnego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – dostępny u nas opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu w kotłowni bądź na zewnątrz.

  • Prostota dawkowania – paliwo dostarczamy w workach o pojemności pozwalającej na proste zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i czyste składowanie, ale także bezproblemowy, sprawny transport. Przez umieszczenie materiałów w workach możesz z łatwością przetransportować je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sępólnie Krajeńskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sępólno Krajeńskie

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy potrzebują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Sępólno Krajeńskie i okolicach, przyszykowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego materiału opałowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi oraz niskimi kosztami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszystkie standardy stoją na odpowiednim poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi, uzyskał kluczowe poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo odznacza się świetną klasą na tle konkurencyjnych pozycji dostępnych w naszym kraju. Ponadto możesz bezpiecznie używać materiały w większości pieców, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w mieście Sępólno Krajeńskie zmniejszysz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym utrzymując żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o stan otoczenia. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Na etapie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości toksycznych, szkodliwych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. W efekcie możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Sępólno Krajeńskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek