Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żnin

Interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Żninie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszych! Nasza firma od 1989 roku operuje w sektorze opału, podczas których mogliśmy zyskać nie tylko niezwykle istotne kompetencje, ale też szacunek klientów. Z tego powodu podjęliśmy decyzję, by zainicjować samodzielne wytwarzanie innowacyjnego paliwa węglowego, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i przystępną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w Żninie sprawdzi się jako materiał opałowy do większości pieców, przy czym szeroki wybór oferowanych produktów daje pewność, że bez wysiłku znajdziesz produkt dostosowany do swoich wymagań i możliwości oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żnin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Żninie i okolicach, to nowoczesne paliwo węglowe stworzone z myślą o osobach o wysokich potrzebach. Szczególnie polecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą skorzystać z efektywnego energetycznie, opłacalnego oraz wygodnego opału do ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub każdego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby oferowany węgiel ekogroszek produkował sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie produkty są odpowiednie do wykorzystania w piecach o jakichkolwiek rozmiarach, z kolei ich największą zaletą jest doskonała jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, które gwarantujemy jako wytwórca. Materiał spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie użytkowania, a do tego nie musisz nadwyrężać indywidualnego lub firmowego portfela, żeby go nabyć. Nasza cena ekogroszku z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Żninie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Żnin, to obecny w naszej ofercie materiał z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w różnych rodzajach. Każde z nich cechuje się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych w czasie spalania oraz zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dopasowany do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zakupić paliwo w dużych, pojemnych opakowaniach o masie 25 kg, bez przepłacania – oferujemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku produkcji nasze przedsiębiorstwo łączy się ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz wahać się między bardzo dobrymi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Żnin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa jakość – jako producent ekogroszku opałowego możemy zapewnić doskonałe standardy produktów, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich parametry i składniki danego wariantu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszej ofercie opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania przy piecu czy na zewnątrz.

  • Prostota dozowania – opał dostępny jest w workach o pojemności, która umożliwia bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Sprawny transport – nasza oferta to nie tylko łatwe i wygodne magazynowanie, lecz także bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach masz możliwość bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Żninie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żnin

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku workowanego w Żninie i okolicach, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnego paliwa węglowego. U nas znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych na rynku, przy czym wszystkie standardy stoją na idealnym poziomie.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, zdobył wymagane poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepsze potwierdzenie, że nasze paliwo odznacza się najwyższą klasą w stosunku do konkurencyjnych propozycji obecnych na rynku. Dodatkowo możesz bezpiecznie używać materiały w większości pieców, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego w mieście Żnin zredukujesz koszt ogrzewania budynku, przy tym zapewniając optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy też o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, szkodliwych dla środowiska substancji. Dzięki temu możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany użyciem wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Żnin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek