Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kcynia

Chcesz nabyć ekogroszek w mieście Kcynia? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziesz wydajne paliwo węglowe w rewelacyjnej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu i sprzedaży najwyższej jakości materiałów opałowych, dzięki czemu udało nam się zapracować na kredyt zaufania licznych osób prywatnych i przedsiębiorstw z różnych województw. Aktualnie znajdziesz u nas przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w Kcyni, jak i licznych pozostałych miejscowościach w całej Polsce. Ponadto, biorąc pod uwagę wymagania klientów, oferujemy różne odmiany innowacyjnych materiałów opałowych, których wysoka klasa idzie w parze z przystępną ceną. Zapraszamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kcynia

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Kcyni i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie wybór trafiający w oczekiwania szczególnie bezkompromisowych klientów, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszym sklepie produkty doskonale nadają się do zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale też innych miejsc – biur, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Bez obaw można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, mając gwarancję, że wygenerowane ciepło zapewni wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

Na tym jednak nie koniec! W roli producenta jesteśmy w stanie dostarczać efektywny i doskonałej klasy produkt w rewelacyjnej cenie – koszt zakupu ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wobec tego masz szansę postawić na wydajny, doceniany przez użytkowników i spełniający obowiązujące normy produkt bez nadwyrężania domowego czy służbowego majątku. Z pomocą naszego ekogroszku zminimalizujesz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Kcyni

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Kcyni i okolicach wyróżnia się w największym stopniu wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością popiołu powstającą w trakcie wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można używać nasz opał w kotłach dowolnej klasy oraz urządzeniach rodzaju ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest ładowany w wytrzymałe, łatwe w składowaniu worki zawierające 25 kg towaru, które są także niewymagające w przewożeniu. Wśród naszych produktów możesz znaleźć wydajny opał w różnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wartością opałową, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kcynia)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy rozwiązań, którą zapewniają doceniani oraz godni zaufania dostawcy, a także dedykowane certyfikaty obecne na workach, które informują o wydajności oraz strukturze paliwa,

  • wygodny przewóz – ekogroszek workowany jest łatwy, a także szybki w przenoszeniu z i do samochodu, co naturalnie wywiera korzystny efekt na sprawność dowozu prosto do wskazanego miejsca,

  • organizacja – nasz materiał opałowy jest łatwy i schludny w magazynowaniu, ze względu na umieszczenie produktu w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • opcja łatwego racjonowania gwarantowana ze względu na precyzyjnie określoną ilość i masę innowacyjnego paliwa węglowego, które bez problemu zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kcyni
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kcynia

W firmie SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat oferujemy naszym klientom rewelacyjnej jakości paliwo, które jest polecane do domów, fabryk czy placówek firm. Nasz sklep internetowy, w którym znajdziesz między innymi ekogroszek workowany sprzedawany w Kcyni i okolicach, powstał przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników szukających skutecznego, zgodnego z niemal wszystkimi kotłami nowoczesnego paliwa stałego.

Zamówienie wydajnego materiału opałowego prosto od producenta to jednocześnie świetny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest niezwykle korzystna, a dodatkowo sam ekogroszek należy do grupy ekonomicznych. Oczywiście, zapewniamy nie tylko korzystny koszt zakupu, ale również świetną jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Perfekcyjnym dowodem wysokiej jakości ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w mieście Kcynia są różne autoryzacje, podkreślające jego pierwszorzędne parametry i zawartość oraz skład. U nas nie ma mowy o ryzyku – każdy z produktów ma umieszczone na worku najważniejsze dane w kwestii proporcji popiołu, siarki czy wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz spiekalności. W efekcie nie musisz się obawiać, że w trakcie korzystania z opału wytworzą się duże ilości szkodliwych środków czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą powodować uszkodzenia pieca. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie wymagany poziom temperatury w określonym budynku.

Ekogroszek Kcynia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek