Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Toruń

W firmie SAM-BUD-ROL znajdziesz między innymi dostępny ekogroszek w Toruniu i okolicach, który został wykonany z najlepszych surowców dostępnych w naszym kraju. Produkt ten już od lat spełnia oczekiwania współczesnych klientów, gdyż został wyprodukowany na nowoczesnej linii i objęty rygorystyczną kontrolą jakości. Ponad 30-letnie doświadczenie naszej firmy w produkcji ekogroszku workowanego w Toruniu sprawia, że nie mamy sobie równych i doskonale łączymy wysoką jakość z korzystną ceną. Dlatego koniecznie przejrzyj całą naszą ofertę i zdecyduj się na opał znanej firmy SAM-BUD-ROL, której zaufało tysiące klientów z całej Polski. W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas na adres e-mail bądź zadzwoń na jeden z podanych numerów telefonu. Odpowiemy na pytania tak szybko, jak to możliwe.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Toruń

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek w Toruniu i okolicach SAM-BUD-ROL jest przeznaczony dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz powtarzalne produkty w obrębie danej linii. Oferujemy opał, który został wykonany z najlepszych surowców, odznaczający się wysoką wartością opałową przy zachowaniu minimalnej zawartości siarki i wilgoci całkowitej. Od 30 lat dostarczamy nowoczesne paliwo węglowe zarówno do właścicieli prywatnych domów, jak i do dużych przedsiębiorstw czy pomieszczeń gospodarczych, gdzie służy jako podstawowa forma ogrzewania zimowego.

Cena ekogroszku jest dla nas tak samo ważna, jak jego jakość, dlatego stworzyliśmy nowoczesną linię produkcyjną, która gwarantuje obniżenie kosztów produkcji i tym samym także obniżenie cen końcowych dla konsumentów. Właśnie z tego powodu opał naszej marki jest przeznaczony do małych gospodarstw domowych, jak i największych przedsiębiorstw. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszej firmy i przejrzyj wszystkie ekogroszki.

Najlepszy ekogroszek w Toruniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie ekogroszek w Toruniu i okolicach stanowi jeden z najpopularniejszych paliw stosowanych w domach. Niestety przez jego popularność rośnie także liczba dostawców. Wszelkie parametry ekogroszku w Toruniu, dostępnego w naszej firmie SAM-BUD-ROL, są zawsze zgodne z rzeczywistością i oddają stan faktyczny. Niczego nie zatajamy ani nie koloryzujemy – zawsze informujemy o realnej zawartości poszczególnych surowców w naszym produkcie. Opał dostępny w naszej firmie charakteryzuje się niską ilością popiołu, wysoką wartością opałową oraz niską spiekalnością, dlatego można go stosować zarówno w małych, jak i dużych kotłach różnych klas.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Toruń)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Ekonomiczna forma ekogroszku gwarantuje niską zawartość popiołu i siarki, dzięki czemu opał oddaje maksymalne ciepło, nie pozostawiając po sobie dużej ilość resztek w piecu.

  • Wysoka jakość i wydajność oferowanego przez nas ekogroszku spełnia wszelkie wymagania, oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców.

  • Gwarancja suchego i pozbawionego zanieczyszczeń ekogroszku dzięki szczelnym workom polipropylenowym, które doskonale zabezpieczają opał przed dostępem wilgoci i zabrudzeniem.

  • Oferowany przez nas ekogroszek przechodzi szereg testów przed sprzedażą, dlatego do każdego zamówienia dołączamy Świadectwo Jakości Węgla, jako potwierdzenie jego wysokiej jakości.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Toruniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Toruń

Oferowany przez naszą firmę SAM-BUD-ROL ekogroszek w Toruniu i okolicach to doskonały wybór z kilku powodów. Opał tego rodzaju łączy w sobie wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed dokonaniem zakupu. Przede wszystkim jest on wysokoenergetyczny, a niewielka ilość siarki i popiołu sprawia, że ogrzewanie każdego pomieszczenia jest szybkie. Ponadto ciepło we wnętrzach utrzymuje się przez długi czas, co pozwala znacznie zaoszczędzić, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy temperatura na zewnątrz mocno spada, przez co pomieszczenia wymagają skutecznego dogrzania. Dodatkowo warto wiedzieć, że niewielka ilość resztek po spaleniu powoduje, że oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest jednym z najpopularniejszych materiałów opałowych wykorzystywanych przez współczesnych klientów.

Co ważne, ekogroszek workowany SAM-BUD-ROL idealnie nadaje się do różnego rodzaju kotłów, ponieważ tak samo efektywnie spala się zarówno w starszych piecach, jak i nowszych modelach, należących do 5 generacji. W zależności od kotła wystarczy zwrócić uwagę na wartości i parametry, które są dokładnie opisane na podstronach produktowych. Do najmocniejszych należy wersja POWER MAX, która charakteryzuje się wysoką wydajnością i spełnia wszelkie potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. W naszej firmie oferujemy także tańsze warianty, w tym wersję CLASSIC i ECODESIGN. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Ekogroszek Toruń - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek