Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pakość

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w mieście Pakość? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL już od ponad 30 lat funkcjonuje w sektorze materiałów opałowych, podczas których udało nam się zdobyć nie tylko cenne doświadczenie, ale również szacunek klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się rozpocząć własną produkcję nowoczesnego opału, charakteryzującego się wydajnością, wysoką klasą i przystępną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek oferowany w Pakości poleca się do większości pieców, a zróżnicowanie obecnych produktów zapewnia, że z łatwością znajdziesz materiał dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pakość

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Pakości i okolicach, to nowoczesne paliwo węglowe przeznaczone wyjątkowo wymagającym klientom. Szczególnie polecamy jego kupno klientom, którzy potrzebują efektywnego, ekonomicznego oraz prostego w wykorzystaniu sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy czy dowolnego miejsca o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek generował dużo ciepła, pozwalając na utrzymanie w budynku oczekiwanej temperatury.

Co więcej, nasze rozwiązania nadają się do wykorzystania w piecach o praktycznie dowolnej wielkości, przy czym do ich największych zalet zalicza się świetna jakość i dobre szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako producent. Materiał spełnia wszelkie regulacje, jest bezpieczny w trakcie używania, a co najważniejsze – nie musisz nadwyrężać domowego czy firmowego portfela, żeby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie bez wątpienia Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Pakości

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w Pakości, to obecny w naszej ofercie opał z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w różnych rodzajach. Wszystkie wyróżniają się świetną wartością opałową, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w czasie spalania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do wykorzystania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz szansę zakupić materiał w sporych, ekonomicznych workach o wadze 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku produkcji nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką klasą, dzięki czemu nie musisz wybierać pomiędzy znakomitymi parametrami a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pakość)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard produkcji – jako producent ekogroszku możemy zagwarantować najwyższe standardy produktów, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i skład danego wariantu.

  • Ułatwienie zachowania porządku – obecny w naszej ofercie ekogroszek jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu w kotłowni czy na zewnątrz.

  • Łatwość dozowania – opał dostępny jest w workach o pojemności pozwalającej na sprawne zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Sprawny transport – nasza oferta to nie tylko proste i wygodne składowanie, ale także prosty, szybki transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach możesz z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pakości
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pakość

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku workowanego w mieście Pakość i okolicach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnego paliwa węglowego. U nas znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, a przy tym niskimi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku, przy czym wszelkie standardy zostały zachowane.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące przepisy, ma niezbędne poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą jakością na tle pozostałych propozycji obecnych w naszym kraju. Ponadto możesz bez obaw używać paliwo w większości pieców, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku dostępnego w Pakości zmniejszysz rachunki za ogrzewanie budynku, dodatkowo zapewniając żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy również o stan otoczenia. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Podczas spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości toksycznych, szkodliwych dla środowiska substancji. Dzięki temu możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany użyciem wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Pakość - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek