Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rypin

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w mieście Rypin? W takiej sytuacji zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły naszej obecnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku operuje w sektorze opału, podczas których udało nam się wypracować nie tylko cenne kompetencje, lecz także zaufanie klientów. Z tego względu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć własną produkcję nowoczesnego opału, cechującego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i przystępną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek dostępny w mieście Rypin sprawdzi się jako materiał opałowy do dowolnych rodzajów kotłów, z kolei szeroki wybór oferowanych produktów sprawia, że bez wysiłku wybierzesz materiał dostosowany do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rypin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Rypin i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne źródło opału przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Szczególnie zalecamy jego kupno osobom, które szukają efektywnego, opłacalnego i wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura lub dowolnego budynku o innym zastosowaniu. Przykładamy wielką wagę, aby sprzedawany węgiel ekogroszek zapewniał dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w budynku idealnej temperatury.

Ponadto nasze materiały nadają się do wykorzystania w kotłach o różnych rozmiarach, z kolei ich największą zaletą jest doskonała jakość i odpowiednie parametry techniczne, które zapewniamy jako producent. Opał spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie użytkowania, a do tego nie ma potrzeby nadwyrężać prywatnego lub firmowego portfela, żeby go kupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Rypinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Rypinie, to obecny w naszej ofercie opał na pewno spełni Twoje potrzeby. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim innowacyjne paliwo węglowe w różnych rodzajach. Wszystkie odznaczają się wysoką wartością opałową, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych podczas spalania oraz zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest przeznaczony do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę zamówić paliwo w sporych, wygodnych workach o wadze 25 kg, nie przepłacając – oferujemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach zakupu. Świetna cena ekogroszku produkcji naszą firmę idzie w parze z wysoką jakością, dzięki czemu nie musisz iść na kompromis pomiędzy znakomitymi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Rypin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako producent ekogroszku możemy zapewnić najwyższe standardy opału, o czym możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i składniki danego wariantu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszym asortymencie ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy kotle bądź na zewnątrz.

  • Łatwość dawkowania – materiał dostępny jest w workach o wadze, która umożliwia bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Łatwy transport – nasze produkty to nie tylko łatwe i czyste przechowywanie, lecz także prosty, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach możesz z łatwością przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rypinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rypin

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy chcą skorzystać z dobrego ekogroszku workowanego w mieście Rypin i okolicach, przyszykowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodny asortyment innowacyjnego paliwa węglowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które odznaczają się świetnymi parametrami oraz korzystnymi cenami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez nas należy do jednych z najkorzystniejszych w kraju, przy czym wszystkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi, zdobył wymagane certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w SAM-BUD-ROL odznacza się wysoką klasą w stosunku do konkurencyjnych propozycji dostępnych na rynku. Ponadto możesz bezpiecznie wykorzystywać materiały w większości pieców, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi naszego ekogroszku dostępnego w mieście Rypin obniżysz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym utrzymując optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, szkodliwych dla środowiska związków chemicznych. W efekcie możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię kupno nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Rypin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek