Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Nowe? W takiej sytuacji zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły dostępnych w naszym sklepie produktów! SAM-BUD-ROL od ponad 30 lat działa w branży materiałów opałowych, podczas których udało nam się wypracować nie tylko bezcenne doświadczenie, lecz również zaufanie klientów. Z tego powodu postanowiliśmy zainicjować własną produkcję nowoczesnego opału, odznaczającego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w mieście Nowe poleca się do dowolnych rodzajów kotłów, a zróżnicowanie oferowanych produktów gwarantuje, że bez wysiłku znajdziesz materiał idealny do Twoich wymagań i możliwości oraz typu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Nowe i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne źródło ciepła przeznaczone najbardziej wymagającym klientom. Szczególnie zalecamy jego użytkowanie tym, którzy chcą skorzystać z efektywnego, ekonomicznego oraz komfortowego materiału do ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub dowolnego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek zapewniał sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie w pomieszczeniach oczekiwanej temperatury.

Co więcej, nasze materiały nadają się do wykorzystania w piecach o różnych rozmiarach, z kolei do ich najistotniejszych plusów zalicza się świetna jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, które gwarantujemy jako wytwórca. Ekogroszek spełnia wszelkie wytyczne prawne, jest bezpieczny w trakcie ogrzewania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby nadwyrężać osobistego czy firmowego portfela, żeby go nabyć. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Nowem

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w mieście Nowe, to dostępny w naszym asortymencie opał z pewnością stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w kilku wariantach. Każde z nich odznacza się świetną ilością ciepła dostarczanego przy spalaniu, minimalną zawartością popiołu wytwarzaną w trakcie wykorzystywania materiału i zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz szansę zakupić materiał w dużych, ekonomicznych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy opał na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL idzie w parze ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz wybierać między odpowiednimi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowe)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard produkcji – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zagwarantować najwyższe standardy paliwa, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki danego produktu.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszym asortymencie ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania przy piecu lub na podwórku.

  • Prostota porcjowania – materiał sprzedajemy w workach o pojemności pozwalającej na proste zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – nasz ekogroszek to nie tylko proste i higieniczne magazynowanie, lecz także prosty, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie produktów w workach możesz z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowem
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy chcą skorzystać z świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Nowem i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi oraz korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce, przy czym wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na idealnym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, ma kluczowe atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w SAM-BUD-ROL odznacza się wysoką klasą w stosunku do innych produktów obecnych w Polsce. Co więcej, możesz bezpiecznie stosować paliwo w większości pieców, nie martwiąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Nowe obniżysz opłaty za ogrzewanie budynku, jednocześnie utrzymując wymaganą temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy także o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. W trakcie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości trujących, szkodliwych dla środowiska substancji. W efekcie możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Nowe - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek