Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Piotrków Kujawski

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w Piotrkowie Kujawskim? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z detalami dostępnych w naszym sklepie produktów! SAM-BUD-ROL od więcej niż trzech dekad operuje w branży paliw opałowych, a przez ten czas mogliśmy zdobyć nie tylko cenne kompetencje, lecz także szacunek klientów. Z tego powodu postanowiliśmy podjąć samodzielną produkcję nowoczesnego opału, wyróżniającego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w Piotrkowie Kujawskim jest odpowiedni do większości rodzajów kotłów, z kolei różnorodność obecnych produktów daje pewność, że z łatwością zakupisz materiał dopasowany do swoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Piotrków Kujawski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Piotrkowie Kujawskim i okolicach, to nowoczesne źródło opału skierowane do najbardziej wymagających klientów. W szczególności polecamy jego użytkowanie osobom, które szukają efektywnego, ekonomicznego oraz prostego w użyciu sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy dowolnego budynku o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby oferowany ekogroszek produkował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury.

Dodatkowo nasze rozwiązania nadają się do użytku w kotłach o każdej wielkości, a ich najważniejszą zaletą jest doskonała jakość i dobre parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Ekogroszek spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a do tego nie musisz nadwyrężać prywatnego czy firmowego portfela, aby go kupić. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Piotrkowie Kujawskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Piotrków Kujawski, to obecny w naszej ofercie produkt na pewno stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w różnych typach. Wszystkie z nich charakteryzują się korzystną wartością opałową, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych podczas wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytkowania w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość nabyć paliwo w sporych, wygodnych workach o objętości 25 kg, nie przepłacając – oferujemy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku produkcji naszą firmę łączy się z wysoką jakością, dzięki czemu nie musisz iść na kompromis pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Piotrków Kujawski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard wykonania – jako specjaliści w kwestii ekogroszku workowanego możemy zagwarantować najwyższe standardy paliwa, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i skład danego materiału.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu przy piecu czy na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – materiał oferujemy w workach o pojemności umożliwiającej sprawne przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Szybki transport – nasz ekogroszek to nie tylko proste i wygodne przechowywanie, ale także bezproblemowy, szybki transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach możesz z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Piotrkowie Kujawskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Piotrków Kujawski

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą skorzystać z dobrego ekogroszku workowanego w mieście Piotrków Kujawski i pobliskich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnego paliwa węglowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami, a przy tym korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez naszą firmę należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie standardy zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące normy, zdobył kluczowe poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo odznacza się najwyższą klasą w porównaniu do innych produktów obecnych na rynku. Ponadto możesz bez obaw stosować produkty w większości pieców, nie obawiając się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w Piotrkowie Kujawskim zmniejszysz opłaty za ogrzewanie budynku, dodatkowo zapewniając odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości toksycznych, niekorzystnych dla przyrody substancji. W efekcie możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Piotrków Kujawski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek