Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świecie

Interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w mieście Świecie? Świetnie się składa – zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły dostępnych w naszym sklepie produktów! SAM-BUD-ROL od 1989 roku funkcjonuje w rynku opału, podczas których zdołaliśmy wypracować nie tylko bezcenne kompetencje, ale również uznanie klientów. Z tego względu postanowiliśmy zainicjować samodzielne wytwarzanie innowacyjnego opału, wyróżniającego się efektywnością energetyczną, jakością i przystępną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek oferowany w mieście Świecie sprawdzi się jako opał do dowolnych rodzajów kotłów, z kolei zróżnicowanie dostępnych produktów daje pewność, że bez wysiłku wybierzesz opał dostosowany do swoich oczekiwań i potrzeb oraz wariantu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świecie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Świeciu i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne źródło ciepła stworzone z myślą o osobach o szczególnych oczekiwaniach. W szczególności zalecamy jego użytkowanie osobom, które chcą poznać możliwości efektywnego energetycznie, ekonomicznego oraz prostego w użytkowaniu sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy każdego miejsca o innym zastosowaniu. Przykładamy wielką wagę, aby oferowany ekogroszek workowany zapewniał dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie w budynku optymalnej temperatury.

Ponadto dostępne w naszym sklepie rozwiązania nadają się do wykorzystania w kotłach o praktycznie dowolnych rozmiarach, a do ich najistotniejszych plusów należy wysoka jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, które zapewniamy jako producent. Materiał spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie ogrzewania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby nadwyrężać domowego czy firmowego budżetu, aby go zakupić. Nasza cena ekogroszku na 100% okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Świeciu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego dostępnego w Świeciu, to sprzedawany w naszym sklepie materiał z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Nasz asortyment obejmuje w szczególności nowoczesne paliwo węglowe w różnych rodzajach. Wszystkie wyróżniają się korzystną wartością opałową, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w czasie użytkowania i obecnością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz możliwość nabyć paliwo w dużych, ekonomicznych opakowaniach o masie 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy materiały opałowe na niezwykle atrakcyjnych warunkach zakupu. Świetna cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się ze świetnym standardem, przez co nie musisz wahać się między znakomitymi wartościami parametrów a atrakcyjnym kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Świecie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy opału, o czym możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i skład danego materiału.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszej ofercie opał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania przy kotle lub na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – opał oferujemy w workach o wadze umożliwiającej bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i czyste magazynowanie, ale również prosty, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach masz możliwość bez trudności przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Świeciu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świecie

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy szukają świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w mieście Świecie i sąsiednich miejscowościach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL zróżnicowany asortyment nowoczesnego paliwa węglowego. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które cechują się znakomitymi parametrami i niskimi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w kraju, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie standardy zostały zachowane.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące przepisy, zdobył wymagane poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą klasą w stosunku do konkurencyjnych produktów obecnych na rynku. Co więcej, możesz bezpiecznie wykorzystywać produkty w większości kotłów, nie obawiając się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku dostępnego w Świeciu zredukujesz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie zapewniając odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy także o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Na etapie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości trujących, szkodliwych dla środowiska chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Świecie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek