Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Janikowo

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Janikowo? Dobrze się składa – zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która zawiera wydajne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W naszej firmie od ponad 30 lat specjalizujemy się w przetwarzaniu i dostarczaniu znakomitej jakości paliw węglowych, dzięki czemu udało nam się zdobyć uznanie wielu osób prywatnych oraz firm z różnych województw. Aktualnie znajdziesz u nas w szczególności ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w Janikowie, jak i różnych pozostałych miejscowościach w kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy różnorodne typy innowacyjnych materiałów opałowych, których najwyższa jakość idzie w parze z korzystną ceną. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Janikowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Janikowo i okolicach to niewątpliwie opał trafiający w oczekiwania osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego materiału opałowego. Zawarte w naszej ofercie ekogroszki doskonale nadają się do ogrzewania nie tylko domów jednorodzinnych, ale również innych miejsc – biur, magazynów oraz wielu podobnych miejsc. Bez obaw można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, z poczuciem, że wyprodukowane ciepło pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To nie koniec korzyści! Jako producent jesteśmy w stanie zaproponować Ci wydajny i najwyższej jakości opał w rewelacyjnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce. Dzięki temu możesz zakupić wydajny, doceniany przez klientów i zgodny z obowiązującymi regulacjami produkt bez naciągania rodzinnego lub firmowego majątku. Korzystając z dostępnego w naszej ofercie paliwa obniżysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Janikowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Janikowie i okolicach charakteryzuje się w szczególności sporą wartością opałową i niewielką ilością pozostałości produkowaną w trakcie spalania. Z powodzeniem można używać nasze materiały opałowe w piecach klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach typu ecodesign. Stawiając na oferowane paliwo ekogroszek, dostajesz paliwo z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 milimetrów. Całość jest ładowana w trwałe, wygodne w magazynowaniu worki o pojemności 25 kg, które są przy tym niewymagające w przewożeniu. Wśród oferowanych przez nas produktów możesz znaleźć wydajny materiał w kilku odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami ilością produkowanego ciepła, zdolnością spiekania i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Janikowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy rozwiązań, którą oferują szanowani i sprawdzeni dostawcy oraz dedykowane atesty umieszczone na workach, które informują o wydajności i strukturze materiału,

  • prosty dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy oraz szybki w przenoszeniu z i do samochodu, co naturalnie przekłada się na szybkość dostawy dokładnie pod wskazany adres,

  • łatwość utrzymania porządku – oferowany przez naszą firmę opał jest łatwy i schludny w magazynowaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, trwałych workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • opcja prostego racjonowania udostępniania ze względu na precyzyjnie określoną ilość i ciężar nowoczesnego materiału opałowego, który bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Janikowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Janikowo

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad oferujemy naszym klientom doskonałej klasy paliwo, odpowiednie do budynków mieszkalnych, fabryk czy placówek firm. Nasz bogaty wybór produktów, w którym można znaleźć na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w Janikowie i okolicach, powstał specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników szukających efektywnego, zgodnego z niemal wszystkimi kotłami wysokiej klasy paliwa węglowego.

Zamówienie wydajnego opału prosto od producenta to również znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest niezwykle opłacalna, a jednocześnie sam materiał opałowy jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, zapewniamy nie tylko przystępny koszt opału, ale również świetną jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek workowany współgra z obowiązującymi regulacjami.

Perfekcyjnym potwierdzeniem doskonałej klasy ekogroszku oferowanego w mieście Janikowo są różne badania, potwierdzające jego znakomite parametry i właściwości. Stawiając na nasze usługi, nie kupujesz kota w worku – każdy z produktów zawiera na worku dokładne dane na temat proporcji popiołu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz spiekalności. W efekcie nie musisz się niepokoić, że podczas spalania będą wydzielać się znaczne ilości niekorzystnych substancji czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie wymagany poziom temperatury w określonym budynku.

Ekogroszek Janikowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek