Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Aleksandrów Kujawski

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Aleksandrowie Kujawskim? Świetnie się składa – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych u nas produktów! SAM-BUD-ROL od więcej niż 30 lat działa w rynku materiałów opałowych, podczas których zdołaliśmy wypracować nie tylko bezcenne kompetencje, ale również szacunek klientów. Z tego powodu postanowiliśmy rozpocząć samodzielne wytwarzanie nowoczesnego paliwa węglowego, odznaczającego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i korzystną ceną. Nasz ekogroszek oferowany w Aleksandrowie Kujawskim poleca się do większości pieców, a zróżnicowanie obecnych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do Twoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Aleksandrów Kujawski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Aleksandrowie Kujawskim i okolicach, to zyskujące popularność paliwo węglowe skierowane do najbardziej wymagających klientów. W szczególności polecamy jego użytkowanie osobom, które chcą poznać możliwości wydajnego, opłacalnego oraz prostego w wykorzystaniu materiału do ogrzewania budynku mieszkalnego, siedziby firmy lub dowolnego budynku o innym zastosowaniu. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany węgiel ekogroszek zapewniał dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie w budynku optymalnej temperatury.

Co więcej, dostępne w naszej ofercie rozwiązania nadają się do wykorzystania w piecach o różnej wielkości, z kolei do ich najistotniejszych atutów należy wysoka jakość i odpowiednie parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Paliwo spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie ogrzewania, a dodatkowo nie musisz naciągać domowego lub firmowego portfela, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Aleksandrowie Kujawskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w Aleksandrowie Kujawskim, to dostępny w naszej ofercie opał zdecydowanie spełni Twoje potrzeby. Nasza firma oferuje przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w kilku typach. Każde z nich odznacza się świetną wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych podczas spalania i obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dopasowany do wykorzystania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz szansę zakupić paliwo w sporych, ekonomicznych workach o masie 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo łączy się ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz wahać się między znakomitymi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Aleksandrów Kujawski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard produkcji – jako specjaliści w kwestii ekogroszku workowanego możemy zapewnić najwyższe standardy materiałów, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego materiału.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszej ofercie opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni lub na zewnątrz.

  • Prostota dawkowania – opał sprzedajemy w workach o wadze, która umożliwia bezproblemowe zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i czyste przechowywanie, lecz także łatwy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach możesz bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Aleksandrowie Kujawskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Aleksandrów Kujawski

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy chcą skorzystać z świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Aleksandrowie Kujawskim i sąsiednich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i atrakcyjnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w kraju, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, ma niezbędne atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo odznacza się najwyższą jakością na tle innych produktów dostępnych w naszym kraju. Ponadto możesz bez problemu stosować paliwo w większości pieców, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu naszego ekogroszku zapewnianego w mieście Aleksandrów Kujawski zmniejszysz rachunki za ogrzewanie budynku, jednocześnie gwarantując optymalną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy także o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Podczas spalania nie wytwarza dymu i większych ilości toksycznych, szkodliwych dla przyrody chemikaliów. W efekcie możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Aleksandrów Kujawski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek