Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nakło nad Notecią

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w Nakle nad Notecią? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu! Nasza firma od 1989 roku operuje w branży opału, podczas których zdołaliśmy zyskać nie tylko niezwykle istotne kompetencje, ale również uznanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się podjąć własną produkcję innowacyjnego opału, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek dostępny w Nakle nad Notecią sprawdzi się jako opał do niemal wszystkich kotłów, z kolei zróżnicowanie oferowanych produktów daje pewność, że z łatwością wybierzesz produkt idealny do Twoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nakło nad Notecią

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Nakle nad Notecią i okolicach, to nowoczesne paliwo węglowe stworzone z myślą o osobach o wysokich oczekiwaniach. W szczególności polecamy jego kupno klientom, którzy chcą skorzystać z efektywnego energetycznie, opłacalnego oraz prostego w użyciu sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby firmy lub każdego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby oferowany węgiel ekogroszek zapewniał dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu idealnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszym sklepie materiały są przeznaczone do wykorzystania w piecach o różnej wielkości, przy czym do ich najważniejszych atutów zalicza się świetna jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Opał spełnia wszelkie wytyczne prawne, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a do tego nie musisz naciągać domowego czy firmowego portfela, żeby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Nakle nad Notecią

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w mieście Nakło nad Notecią, to obecny w naszej ofercie opał z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w kilku typach. Każde z nich wyróżnia się korzystną wartością opałową, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych podczas spalania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do wykorzystania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz szansę zamówić paliwo w sporych, wygodnych workach o objętości 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy paliwo na niezwykle atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL idzie w parze z wysoką klasą, przez co nie musisz wybierać pomiędzy odpowiednimi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nakło nad Notecią)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako producent ekogroszku opałowego możemy zapewnić najwyższe standardy produktów, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego paliwa.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszej ofercie materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania przy piecu bądź na zewnątrz.

  • Prostota dozowania – paliwo dostępny jest w workach o wadze, która umożliwia proste przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasza oferta to nie tylko łatwe i komfortowe przechowywanie, ale też łatwy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nakle nad Notecią
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nakło nad Notecią

Chcąc spełnić wymagania klientów, którzy potrzebują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w Nakle nad Notecią i okolicach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór nowoczesnego opału. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się świetnymi parametrami, a przy tym niskimi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie kwestie dotyczące produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące wymogi prawne, uzyskał niezbędne certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą klasą na tle pozostałych pozycji obecnych na rynku. Dodatkowo możesz bez wahania używać produkty w większości kotłów, nie martwiąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w Nakle nad Notecią obniżysz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym utrzymując odpowiednią temperaturę w całym wnętrzu.

W SAM-BUD-ROL dbamy też o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Podczas spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, groźnych dla otoczenia naturalnego związków chemicznych. Dzięki temu możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Nakło nad Notecią - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek