Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koronowo

Interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Koronowie? W takiej sytuacji zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL już od przeszło trzech dekad działa w branży opału, a przez ten czas mogliśmy zyskać nie tylko bezcenne doświadczenie, lecz również zaufanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by zainicjować samodzielne wytwarzanie nowoczesnego paliwa węglowego, cechującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i przystępną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w Koronowie sprawdzi się jako paliwo do dowolnych pieców, z kolei zróżnicowanie obecnych produktów sprawia, że bez problemu zakupisz produkt dostosowany do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz wariantu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koronowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Koronowo i pobliskich miejscowościach, to zyskujące popularność paliwo węglowe przeznaczone dla wyjątkowo wymagających klientów. W szczególności zalecamy jego użytkowanie osobom, które potrzebują wydajnego, ekonomicznego i wygodnego opału do ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki firmy lub dowolnego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany węgiel ekogroszek generował dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

Ponadto dostępne w naszym asortymencie produkty nadają się do wykorzystania w kotłach o różnej wielkości, a do ich największych zalet należy doskonała jakość i dobre parametry techniczne, które gwarantujemy jako wytwórca. Materiał spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny podczas używania, a przy tym nie ma potrzeby naciągać domowego lub firmowego budżetu, aby go zakupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Koronowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Koronowo, to oferowany w naszym sklepie produkt zdecydowanie sprosta Twoim wymaganiom. Nasza firma oferuje przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w kilku typach. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną zawartością popiołu wytwarzaną w czasie spalania oraz obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie możesz zamówić go w sporych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, bez przepłacania – oferujemy paliwo na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL łączy się ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz wahać się między bardzo dobrymi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Koronowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako producent ekogroszku możemy zapewnić najwyższe standardy produktów, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich parametry i skład danego produktu.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas opał jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu przy kotle czy na zewnątrz.

  • Łatwość dozowania – paliwo dostępny jest w workach o pojemności pozwalającej na bezproblemowe zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Szybki transport – nasza oferta to nie tylko łatwe i komfortowe magazynowanie, ale także bezproblemowy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie ziaren w workach możesz wygodnie przenieść je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Koronowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koronowo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w mieście Koronowo i pobliskich miejscowościach, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodny asortyment innowacyjnego opału. W aktualnym asortymencie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się świetnymi parametrami, a przy tym niskimi kosztami. Cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w Polsce, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, zdobył niezbędne certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w SAM-BUD-ROL wyróżnia się świetną klasą w porównaniu do innych pozycji dostępnych na rynku. Co więcej, możesz bez problemu używać produkty w większości pieców, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku dostępnego w Koronowie zmniejszysz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym gwarantując optymalną temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy też o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości toksycznych, szkodliwych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Przez to możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Koronowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek