Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strzelno

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w Strzelnie? W takiej sytuacji zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły naszego asortymentu! Nasza firma już od ponad 30 lat działa w branży materiałów opałowych, a w tym czasie mogliśmy zdobyć nie tylko cenne doświadczenie, ale także zaufanie klientów. Z tego względu postanowiliśmy rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek najnowocześniejszego paliwa węglowego, odznaczającego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek oferowany w mieście Strzelno sprawdzi się jako materiał opałowy do większości rodzajów kotłów, z kolei zróżnicowanie obecnych produktów daje pewność, że z łatwością zakupisz opał dostosowany do swoich wymagań i potrzeb oraz wariantu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strzelno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Strzelnie i okolicach, to innowacyjne paliwo węglowe stworzone z myślą o klientach o wyjątkowych oczekiwaniach. W szczególności polecamy jego kupno tym, którzy chcą poznać możliwości efektywnego, opłacalnego oraz prostego w użyciu sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy dowolnego budynku o innym zastosowaniu. Staramy się, aby oferowany ekogroszek workowany zapewniał dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w budynku odpowiedniej temperatury.

To jeszcze nie koniec – dostępne w naszym asortymencie rozwiązania są odpowiednie do użytku w kotłach o jakichkolwiek gabarytach, a do ich najistotniejszych zalet zalicza się świetna jakość i korzystne parametry techniczne, które gwarantujemy jako wytwórca. Ekogroszek spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a co najważniejsze – nie musisz nadwyrężać osobistego lub firmowego budżetu, żeby go kupić. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Strzelnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w mieście Strzelno, to dostępny w naszym asortymencie opał z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasza oferta zawiera w szczególności najnowocześniejsze paliwo węglowe w kilku typach. Wszystkie odznaczają się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych podczas wykorzystywania materiału oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę zakupić paliwo w dużych, pojemnych workach o wadze 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy opał na niezwykle atrakcyjnych warunkach kupna. Świetna cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką klasą, przez co nie musisz wybierać między odpowiednimi parametrami a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Strzelno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa jakość – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zapewnić najwyższe standardy produktów, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich parametry i skład konkretnego produktu.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszej ofercie ekogroszek jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania w kotłowni lub na podwórku.

  • Prostota dawkowania – opał oferujemy w workach o pojemności pozwalającej na proste umieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Łatwy transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i higieniczne przechowywanie, lecz też bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość z łatwością przenieść je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Strzelnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strzelno

Zwracając uwagę na oczekiwania klientów, którzy szukają świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Strzelnie i okolicach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór nowoczesnego opału. U nas znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, a przy tym niskimi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce, przy czym wszystkie standardy stoją na idealnym poziomie.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące przepisy, uzyskał najważniejsze poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że materiał opałowy w naszym sklepie wyróżnia się świetną klasą na tle pozostałych propozycji obecnych w naszym kraju. To nie koniec – możesz bezpiecznie wykorzystywać materiały w większości pieców, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Strzelnie zredukujesz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie utrzymując odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości toksycznych, groźnych dla przyrody substancji. Przez to możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli interesuje Cię skorzystanie z naszego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Strzelno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek