Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łasin

Interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego w Łasinie? W takim razie zapraszamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w rynku opału, a dzięki wieloletniej obecności na rynku zdołaliśmy wypracować nie tylko bezcenne kompetencje, ale także uznanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się rozpocząć samodzielną produkcję najnowocześniejszego materiału opałowego, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i przystępną ceną. Nasz ekogroszek oferowany w mieście Łasin poleca się do dowolnych pieców, a zróżnicowanie oferowanych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz materiał idealny do swoich wymagań i potrzeb oraz typu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łasin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Łasinie i okolicach, to nowoczesne źródło ciepła przeznaczone wyjątkowo wymagającym klientom. W szczególności zalecamy jego kupno osobom, które potrzebują efektywnego, korzystnego cenowo i wygodnego paliwa do ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki firmy lub każdego budynku o innym charakterze. Zadbaliśmy o to, aby sprzedawany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie w pomieszczeniach idealnej temperatury.

Ponadto nasze rozwiązania są odpowiednie do użytku w kotłach o praktycznie dowolnej wielkości, przy czym do ich największych plusów należy świetna jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, które zapewniamy jako producent. Paliwo spełnia wszelkie wymagania prawne, jest bezpieczny podczas użytkowania, a przy tym nie ma potrzeby naciągać indywidualnego czy firmowego portfela, aby go kupić. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL bez wątpienia okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Łasinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Łasin, to dostępny w naszym asortymencie opał zdecydowanie sprosta Twoim wymaganiom. Nasz asortyment zawiera przede wszystkim nowoczesne materiały opałowe z węgla w czterech rodzajach. Wszystkie odznaczają się korzystną ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych podczas użytkowania oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas możesz zakupić go w sporych, pojemnych workach o wadze 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy opał na niezwykle atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się ze świetnym standardem, przez co nie musisz wahać się pomiędzy znakomitymi wartościami parametrów a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łasin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard wykonania – jako specjaliści w kwestii ekogroszku możemy zagwarantować najwyższe standardy produktów, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i składniki danego materiału.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszym sklepie ekogroszek jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy piecu lub na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – materiał sprzedajemy w workach o wadze umożliwiającej bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Sprawny transport – nasze produkty to nie tylko bezproblemowe i wygodne składowanie, lecz także prosty, sprawny transport. Przez umieszczenie produktów w workach masz możliwość bez trudności przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łasinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łasin

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy poszukują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Łasin i okolicach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór nowoczesnego materiału opałowego. U nas znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które cechują się znakomitymi parametrami technicznymi, a przy tym korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych w Polsce, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące przepisy, uzyskał kluczowe certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepsze potwierdzenie, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą jakością na tle konkurencyjnych propozycji obecnych na rynku. Dodatkowo możesz bezpiecznie wykorzystywać materiały w większości pieców, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Łasinie obniżysz koszt ogrzewania budynku, przy tym zapewniając odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy także o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. W trakcie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Przez to możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Łasin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek