Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobrzyń nad Wisłą

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w mieście Dobrzyń nad Wisłą? Świetnie się składa – zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL od 1989 roku operuje w branży materiałów opałowych, podczas których udało nam się zdobyć nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, lecz też zaufanie klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się podjąć wytwarzanie na własny rachunek innowacyjnego opału, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i korzystną ceną. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek oferowany w mieście Dobrzyń nad Wisłą jest polecany do większości kotłów, z kolei bogaty wybór sprzedawanych produktów zapewnia, że z łatwością znajdziesz opał dopasowany do swoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobrzyń nad Wisłą

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Dobrzyniu nad Wisłą i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne źródło opału przeznaczone szczególnie wymagającym klientom. Szczególnie zalecamy jego kupno tym, którzy chcą poznać możliwości wydajnego, ekonomicznego i prostego w użytkowaniu materiału do ogrzewania domu jednorodzinnego, siedziby firmy czy każdego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby dostępny u nas węgiel ekogroszek zapewniał dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

Co więcej, dostępne w naszej ofercie materiały nadają się do użytku w piecach o różnej wielkości, a ich największą zaletą jest wysoka jakość i odpowiednie parametry, które gwarantujemy jako wytwórca. Paliwo spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a do tego nie ma potrzeby nadwyrężać indywidualnego czy firmowego portfela, żeby go kupić. Cena ekogroszku w w naszym sklepie z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Dobrzyniu nad Wisłą

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego dostępnego w Dobrzyniu nad Wisłą, to dostępny w naszym asortymencie opał na pewno spełni Twoje potrzeby. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim nowoczesne materiały opałowe z węgla w czterech rodzajach. Każde z nich cechuje się wysoką ilością ciepła dostarczanego przy spalaniu, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych w trakcie spalania i zawartością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zakupić go w dużych, wygodnych opakowaniach o objętości 25 kg, bez przepłacania – oferujemy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku produkcji naszą firmę łączy się z wysoką jakością, co sprawia, że nie musisz wahać się pomiędzy znakomitymi wartościami parametrów a atrakcyjnym kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dobrzyń nad Wisłą)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard produkcji – jako producent ekogroszku opałowego możemy zagwarantować najwyższe standardy paliwa, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich kluczowe cechy i skład danego paliwa.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania w kotłowni bądź na podwórku.

  • Prostota porcjowania – opał dostępny jest w workach o wadze, która umożliwia sprawne przeniesienie go do podajnika opału.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i komfortowe składowanie, ale też łatwy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie produktów w workach masz możliwość z łatwością przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dobrzyniu nad Wisłą
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobrzyń nad Wisłą

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Dobrzyń nad Wisłą i okolicach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodny asortyment innowacyjnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które cechują się znakomitymi parametrami technicznymi i atrakcyjnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych w kraju, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami, zdobył kluczowe certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością na tle innych produktów obecnych w naszym kraju. Dodatkowo możesz bezpiecznie wykorzystywać produkty w większości kotłów, nie martwiąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego w Dobrzyniu nad Wisłą obniżysz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym zapewniając odpowiednią temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy też o stan otoczenia. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Na etapie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości trujących, szkodliwych dla otoczenia naturalnego związków chemicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z naszego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Dobrzyń nad Wisłą - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek