Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Solec Kujawski

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w mieście Solec Kujawski? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z detalami naszej aktualnej oferty! SAM-BUD-ROL już od więcej niż 30 lat działa w sektorze opału, a dzięki wieloletniej obecności na rynku mogliśmy zyskać nie tylko cenne doświadczenie, lecz też uznanie klientów. Z tego względu postanowiliśmy zainicjować samodzielne wytwarzanie nowoczesnego paliwa węglowego, wyróżniającego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i korzystną ceną. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek oferowany w mieście Solec Kujawski sprawdzi się jako paliwo do dowolnych pieców, z kolei różnorodność dostępnych produktów daje pewność, że bez problemu zakupisz opał dostosowany do swoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Solec Kujawski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Solcu Kujawskim i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe dedykowane szczególnie wymagającym klientom. W szczególności polecamy jego kupno tym, którzy potrzebują efektywnego, opłacalnego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy dowolnego miejsca o innym zastosowaniu. Przykładamy wielką wagę, aby dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek generował dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w budynku odpowiedniej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszym sklepie produkty są odpowiednie do użycia w piecach o jakichkolwiek gabarytach, a do ich najistotniejszych plusów zalicza się wysoka jakość i dobre szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Opał spełnia wszelkie regulacje, jest bezpieczny podczas użytkowania, a co najważniejsze – nie musisz naciągać indywidualnego czy firmowego portfela, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Solcu Kujawskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Solec Kujawski, to sprzedawany w naszym sklepie materiał na pewno stanie na wysokości zadania. Nasza oferta obejmuje w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w czterech typach. Każde z nich wyróżnia się wysoką wartością opałową, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych w trakcie wykorzystywania materiału i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do wykorzystania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie możesz zamówić paliwo w sporych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, bez przepłacania – oferujemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach zakupu. Niska cena ekogroszku produkcji nasze przedsiębiorstwo idzie w parze z wysoką klasą, przez co nie musisz iść na kompromis między znakomitymi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Solec Kujawski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja najwyższej jakości – jako producent ekogroszku opałowego możemy zapewnić doskonałe standardy paliwa, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i skład konkretnego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – dostępny u nas ekogroszek jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania w kotłowni lub na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – paliwo dostarczamy w workach o wadze, która umożliwia sprawne umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Łatwy transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i czyste składowanie, lecz też bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach możesz z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Solcu Kujawskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Solec Kujawski

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Solec Kujawski i okolicach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę innowacyjnego opału. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, a przy tym atrakcyjnymi cenami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych w kraju, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące wymogi prawne, ma wymagane certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą jakością na tle innych pozycji obecnych w naszym kraju. Dodatkowo możesz bezpiecznie stosować materiały w większości kotłów, nie martwiąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku zapewnianego w Solcu Kujawskim obniżysz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym gwarantując optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy też o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie wytwarza dymu i większych ilości trujących, szkodliwych dla środowiska związków chemicznych. Przez to możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię skorzystanie z naszego ekogroszku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Solec Kujawski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek