Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skępe

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Skępem? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania naszego asortymentu! Nasza firma od 1989 roku funkcjonuje w branży paliw opałowych, a dzięki długiej obecności na rynku udało nam się zyskać nie tylko niezwykle istotne kompetencje, lecz również uznanie klientów. Z tego względu postanowiliśmy rozpocząć samodzielną produkcję nowoczesnego opału, cechującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek oferowany w mieście Skępe poleca się do dowolnych pieców, przy czym szeroki wybór obecnych produktów zapewnia, że bez problemu zakupisz produkt dopasowany do swoich wymagań i potrzeb oraz typu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skępe

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Skępem i sąsiednich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów. Przede wszystkim polecamy jego zakup tym, którzy szukają efektywnego energetycznie, opłacalnego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby firmy lub dowolnego miejsca o innym charakterze. Zadbaliśmy o to, aby sprzedawany ekogroszek generował dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w budynku optymalnej temperatury.

Dodatkowo nasze rozwiązania są przeznaczone do wykorzystania w kotłach o różnych gabarytach, z kolei ich najważniejszą zaletą jest wysoka jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Paliwo spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a dodatkowo nie ma potrzeby naciągać osobistego lub firmowego budżetu, żeby go kupić. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Skępem

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w Skępem, to dostępny w naszej ofercie produkt na pewno stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w różnych typach. Wszystkie cechują się wysoką wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych w czasie użytkowania i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytku w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas możesz zakupić materiał w dużych, ekonomicznych opakowaniach o masie 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy opał na niezwykle atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku produkcji nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką jakością, przez co nie musisz iść na kompromis między znakomitymi parametrami a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Skępe)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard wykonania – jako specjaliści w kwestii ekogroszku workowanego możemy zapewnić doskonałe standardy paliwa, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład konkretnego materiału.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszej ofercie ekogroszek jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu w kotłowni czy na zewnątrz.

  • Łatwość dozowania – paliwo dostępny jest w workach o wadze umożliwiającej sprawne zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Sprawny transport – nasza oferta to nie tylko łatwe i komfortowe przechowywanie, ale także bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach masz możliwość z łatwością przenieść je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Skępem
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skępe

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Skępe i okolicach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę innowacyjnego materiału opałowego. W naszym sklepie znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się świetnymi parametrami i korzystnymi cenami. Cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w kraju, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie kwestie dotyczące produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, uzyskał najważniejsze certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się wysoką jakością w stosunku do pozostałych pozycji dostępnych w Polsce. Ponadto możesz bezpiecznie używać materiały w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu naszego ekogroszku dostępnego w mieście Skępe zredukujesz opłaty za ogrzewanie budynku, przy tym zapewniając odpowiednią temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy też o stan naszej planety. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. W trakcie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego substancji. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię nabycie wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Skępe - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek