Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ciechocinek

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Ciechocinku? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania szczegółów naszych! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w rynku materiałów opałowych, podczas których zdołaliśmy zdobyć nie tylko cenne kompetencje, ale też uznanie klientów. Z tego względu postanowiliśmy zainicjować wytwarzanie na własny rachunek nowoczesnego materiału opałowego, cechującego się wydajnością, jakością i przystępną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Ciechocinek jest polecany do niemal wszystkich pieców, z kolei szeroki wybór obecnych produktów zapewnia, że z łatwością wybierzesz produkt dopasowany do Twoich wymagań i potrzeb oraz typu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ciechocinek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w mieście Ciechocinek i okolicach, to innowacyjne paliwo węglowe przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Szczególnie polecamy jego użytkowanie klientom, którzy szukają efektywnego energetycznie, korzystnego cenowo i wygodnego opału do ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub dowolnego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby oferowany węgiel ekogroszek zapewniał sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

To jeszcze nie koniec – nasze materiały nadają się do użycia w piecach o różnej wielkości, przy czym do ich najważniejszych atutów zalicza się wysoka jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako producent. Ekogroszek spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a przy tym nie ma potrzeby naciągać domowego lub firmowego budżetu, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Ciechocinku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego dostępnego w Ciechocinku, to sprzedawany w naszym sklepie produkt z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności innowacyjne materiały opałowe z węgla w kilku wariantach. Każde z nich cechuje się świetną ilością ciepła dostarczanego przy spalaniu, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w czasie spalania i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dostosowany do użytkowania w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość zamówić go w dużych, ekonomicznych workach o objętości 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy paliwo na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku oferowanego przez SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką klasą, dzięki czemu nie musisz wybierać między odpowiednimi wartościami parametrów a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ciechocinek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zapewnić najwyższe standardy paliwa, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego produktu.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania w kotłowni lub na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – paliwo dostarczamy w workach o wadze, która pozwala na bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Łatwy transport – nasza oferta to nie tylko proste i komfortowe składowanie, lecz także bezproblemowy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie ziaren w workach możesz bez trudności przetransportować je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ciechocinku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ciechocinek

Zwracając uwagę na wymagania klientów, którzy chcą skorzystać z dobrego ekogroszku workowanego w Ciechocinku i pobliskich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie zróżnicowany asortyment innowacyjnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami i atrakcyjnymi cenami. Cena ekogroszku produkowanego przez naszą firmę jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi, ma najważniejsze certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką klasą w porównaniu do innych propozycji dostępnych na rynku. Co więcej, możesz bez obaw stosować materiały w większości pieców, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Ciechocinku obniżysz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo utrzymując wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. W trakcie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, groźnych dla środowiska związków chemicznych. Przez to możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli interesuje Cię kupno nowoczesnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Ciechocinek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek