Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grudziądz

Szukasz ofert na ekogroszek w Grudziądzu? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć nowoczesne paliwo węglowe w rewelacyjnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad świadczymy usługi w produkcji i dostarczaniu najwyższej jakości materiałów opałowych, przez co byliśmy w stanie zapracować na uznanie tysięcy klientów prywatnych i firmowych z całej Polski. W naszej obecnej ofercie znajdziesz przede wszystkim ekogroszek workowany, dostępny nie tylko w Grudziądzu, ale także wielu innych miejscach w kraju. Dodatkowo, biorąc pod uwagę wymagania klientów, oferujemy różne typy innowacyjnych paliw stałych, których wysoka jakość współgra z korzystną ceną zakupu. Zapraszamy do przeanalizowania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grudziądz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w mieście Grudziądz i okolicach to bez wątpienia wybór trafiający w oczekiwania klientów o szczególnych potrzebach, którzy poszukują nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Widoczne w naszym asortymencie ekogroszki workowane doskonale nadają się do wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale także innych miejsc – siedzib przedsiębiorstw, hal produkcyjnych i tym podobnych. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych gabarytów urządzeniach grzewczych, z pełną świadomością, że wytworzone ciepło zagwarantuje prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To nie koniec plusów! Jako producent mamy szansę dostarczać efektywny i doskonałej jakości opał w rewelacyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce. Dzięki temu możesz kupić wydajny, doceniany przez użytkowników i zgodny z obowiązującymi normami ekogroszek bez rujnowania rodzinnego czy służbowego budżetu. Z pomocą naszego paliwa zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Grudziądzu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Grudziądz i okolicach charakteryzuje się w największym stopniu niezwykle korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości produkowaną podczas spalania. Z dobrym skutkiem można stosować nasze materiały opałowe w kotłach klas od 3. do 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Kupując proponowane paliwo ekogroszek, zyskujesz opał z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 mm. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w odporne na uszkodzenia, wygodne w magazynowaniu worki zawierające 25 kg opału, które są przy tym proste w transporcie. W naszym sklepie dostępny jest wydajny opał w różnorodnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wydajnością, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Grudziądz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie jakości rozwiązań, za którą odpowiadają doceniani i sprawdzeni dostawcy, a także ściśle określone certyfikaty widoczne na workach, poświadczające o wydajności i strukturze paliwa,

  • dogodny dowóz – ekogroszek workowany jest prosty i szybki podczas przenoszenia do i z pojazdu, co jednocześnie wpływa na sprawność dowozu prosto pod wskazany adres,

  • łatwość utrzymania porządku – dostępny u nas materiał opałowy jest bezproblemowy i schludny w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, odpornych na podarcie workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • opcja wygodnego dawkowania gwarantowana przez odpowiednio określoną ilość i wagę efektywnego paliwa węglowego, które z łatwością znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Grudziądzu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grudziądz

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad sprzedajemy naszym klientom doskonałej jakości paliwo, odpowiednie do budynków mieszkalnych, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz sklep internetowy, w którym znajduje się na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w Grudziądzu i okolicach, przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z wydajnego, kompatybilnego z większością pieców wysokiej klasy paliwa węglowego.

Zamówienie nowoczesnego materiału opałowego wprost od producenta to jednocześnie korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest zdecydowanie korzystna, a przy tym sam ekogroszek zalicza się do grupy ekonomicznych. Naturalnie, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt zakupu, ale przy tym wysoką jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

Idealnym poświadczeniem świetnej klasy ekogroszku oferowanego w Grudziądzu są różnorodne autoryzacje, weryfikujące jego znakomite parametry i zawartość oraz skład. U nas nie kupujesz kota w worku – każdy produkt ma umieszczone na opakowaniu kluczowe informacje na temat proporcji popiołu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz współczynnika spiekalności (RI). Dzięki temu nie musisz się martwić, że podczas korzystania z opału będą powstawać spore ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia pieca. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w określonym budynku.

Ekogroszek Grudziądz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek