Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mrocza

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Mrocza? Dobrze trafiłeś – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć wydajne paliwo węglowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat świadczymy usługi w produkcji oraz dostarczaniu znakomitej klasy materiałów opałowych, wskutek czego byliśmy w stanie wypracować uznanie wielu osób prywatnych oraz firm z całego kraju. W naszej obecnej ofercie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko w mieście Mrocza, ale także różnych innych miastach w całym kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy różne rodzaje innowacyjnych paliw węglowych, których wysoka klasa łączy się z atrakcyjną ceną. Zapraszamy do poznania korzyści!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mrocza

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w mieście Mrocza i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie opał skierowany do wyjątkowo bezkompromisowych osób, którzy poszukują innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Widoczne w naszej ofercie produkty sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko domów prywatnych, ale też innych miejsc – biur, hal produkcyjnych itp. Śmiało można postawić na węgiel ekogroszek w różnych gabarytów urządzeniach grzewczych, mając gwarancję, że wygenerowane ciepło pozwoli utrzymać wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

To nie koniec plusów! Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie zaproponować Ci pewny i wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w branży. Wobec tego masz okazję kupić świetny, ceniony przez klientów i spełniający obowiązujące normy ekogroszek bez nadwyrężania osobistego czy należącego do firmy majątku. Korzystając z naszego węgla ograniczysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Mroczy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Mroczy i okolicach charakteryzuje się w szczególności sporą ilością produkowanego ciepła i minimalną zawartością pozostałości wytwarzaną podczas spalania. Z powodzeniem można wykorzystywać go w kotłach grzewczych klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach rodzaju ecodesign. Kupując oferowane paliwo ekogroszek, dostajesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest ładowany w trwałe, łatwe w magazynowaniu worki o pojemności 25 kg, które są także proste w przewozie. Wśród naszych produktów dostępny jest wydajny ekogroszek w różnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wartością opałową, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedno pozostaje niezmienne – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Mrocza)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości rozwiązań, za którą odpowiadają szanowani oraz sprawdzeni producenci, a także dedykowane atesty umieszczone na produkcie, które informują o wydajności oraz zawartości ekogroszku,

  • wygodny dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy oraz szybki podczas przenoszenia z i do pojazdu, co automatycznie wywiera korzystny efekt na sprawność dostawy dokładnie pod wskazany adres,

  • organizacja – nasz materiał opałowy jest łatwy i czysty w składowaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, trwałych workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • opcja łatwego racjonowania udostępniania poprzez dokładnie odmierzoną ilość i ciężar nowoczesnego paliwa węglowego, które bez problemu zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Mroczy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mrocza

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dekad oferujemy naszym klientom doskonałej klasy paliwo, odpowiednie do domów, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz bogaty wybór produktów, w którym można znaleźć na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w Mroczy i okolicach, powstał szczególnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw poszukujących skutecznego, kompatybilnego z większością kotłów innowacyjnego materiału opałowego.

Kupno wydajnego paliwa węglowego prosto od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to także znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo sam materiał opałowy zalicza się do grupy ekonomicznych. Oczywiście, gwarantujemy nie tylko korzystny koszt zakupu, ale także świetną jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

Idealnym dowodem świetnej jakości ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w Mroczy są różne autoryzacje, weryfikujące jego znakomite szczegóły techniczne i własności. U nas nie ma mowy o ryzyku – każdy z produktów zawiera na worku najważniejsze informacje na temat zawartości zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, liczbie wytwarzanych kalorii ciepła oraz współczynnika spiekalności (RI). Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się martwić, że podczas ogrzewania będą wydzielane spore ilości niebezpiecznych substancji czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą powodować uszkodzenia kotła. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Mrocza - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek