Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Janowiec Wielkopolski

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w mieście Janowiec Wielkopolski? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania naszego asortymentu! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku funkcjonuje w sektorze opału, podczas których mogliśmy wypracować nie tylko bezcenne doświadczenie, ale również zaufanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy rozpocząć własną produkcję najnowocześniejszego opału, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Janowiec Wielkopolski jest odpowiedni do dowolnych rodzajów kotłów, z kolei zróżnicowanie dostępnych produktów zapewnia, że bez wysiłku wybierzesz opał dopasowany do swoich oczekiwań i możliwości oraz typu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Janowiec Wielkopolski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Janowcu Wielkopolskim i okolicach, to zyskujące popularność paliwo węglowe stworzone z myślą o osobach o wyjątkowych wymaganiach. W szczególności zalecamy jego użytkowanie osobom, które chcą skorzystać z wydajnego, opłacalnego oraz prostego w wykorzystaniu paliwa do ogrzewania budynku mieszkalnego, placówki firmy lub każdego budynku o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek zapewniał sporo ciepła, umożliwiając utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

To jeszcze nie wszystko – dostępne w naszym asortymencie produkty nadają się do użycia w kotłach o jakichkolwiek rozmiarach, z kolei ich najistotniejszą zaletą jest wysoka jakość i odpowiednie parametry, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Paliwo spełnia obowiązujące wytyczne prawne, jest bezpieczny w trakcie użytkowania, a do tego nie ma potrzeby naciągać osobistego czy firmowego portfela, aby go zakupić. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Janowcu Wielkopolskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w mieście Janowiec Wielkopolski, to dostępny w naszym asortymencie produkt na pewno sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności nowoczesne paliwo węglowe w kilku rodzajach. Wszystkie odznaczają się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną podczas wykorzystywania materiału i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest przeznaczony do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz szansę nabyć paliwo w sporych, wygodnych opakowaniach o masie 25 kg, nie przepłacając – oferujemy opał na naprawdę atrakcyjnych warunkach zakupu. Świetna cena ekogroszku produkcji naszą firmę łączy się z wysoką klasą, przez co nie musisz wybierać między odpowiednimi wartościami parametrów a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Janowiec Wielkopolski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka jakość – jako producent ekogroszku workowanego możemy zagwarantować doskonałe standardy paliwa, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i skład danego produktu.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni lub na podwórku.

  • Prostota dozowania – paliwo oferujemy w workach o pojemności umożliwiającej bezproblemowe zmieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Łatwy transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i higieniczne magazynowanie, ale też łatwy, szybki transport. Przez umieszczenie materiałów w workach możesz bez trudności przetransportować je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Janowcu Wielkopolskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Janowiec Wielkopolski

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy chcą skorzystać z świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Janowcu Wielkopolskim i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie zróżnicowany asortyment nowoczesnego materiału opałowego. U nas znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się świetnymi parametrami i niskimi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w Polsce, przy czym wszystkie standardy stoją na najwyższym poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące normy, zdobył najważniejsze atesty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że opał w naszym sklepie odznacza się wysoką jakością na tle pozostałych pozycji obecnych w naszym kraju. To nie koniec – możesz bezpiecznie wykorzystywać materiały w większości pieców, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Janowcu Wielkopolskim zredukujesz koszt ogrzewania budynku, przy tym gwarantując odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy też o stan otoczenia. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Na etapie spalania nie produkuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla przyrody chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Janowiec Wielkopolski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek