Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tuchola

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Tucholi? W takim razie zapraszamy do poznania naszej aktualnej oferty! Nasza firma od 1989 roku funkcjonuje w branży materiałów opałowych, podczas których mogliśmy wypracować nie tylko cenne doświadczenie, ale również zaufanie klientów. Z tego względu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć samodzielne wytwarzanie nowoczesnego materiału opałowego, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i przystępną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Tuchola sprawdzi się jako paliwo do niemal wszystkich pieców, przy czym bogaty wybór obecnych produktów sprawia, że z łatwością zakupisz materiał dostosowany do swoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tuchola

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Tucholi i okolicach, to nowoczesne źródło opału przeznaczone najbardziej wymagającym klientom. Przede wszystkim zalecamy jego użytkowanie osobom, które potrzebują wydajnego, korzystnego cenowo i prostego w wykorzystaniu sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy czy każdego budynku o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby oferowany ekogroszek workowany zapewniał dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie we wnętrzu oczekiwanej temperatury.

Ponadto nasze produkty nadają się do użytku w piecach o praktycznie dowolnych gabarytach, z kolei ich najistotniejszą zaletą jest doskonała jakość i korzystne parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Materiał spełnia obowiązujące wymagania prawne, jest bezpieczny podczas użytkowania, a do tego nie ma potrzeby naciągać prywatnego czy firmowego portfela, aby go nabyć. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Tucholi

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego dostępnego w Tucholi, to oferowany w naszym sklepie opał zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Nasza firma oferuje w szczególności najnowocześniejsze paliwo węglowe w czterech typach. Każde z nich odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych w czasie wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dopasowany do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość zamówić paliwo w sporych, wygodnych workach o masie 25 kg, bez przepłacania – oferujemy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Świetna cena ekogroszku produkcji nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką klasą, dzięki czemu nie musisz wahać się między znakomitymi parametrami a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tuchola)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka klasa rozwiązań – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy produktów, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Umieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład konkretnego wariantu.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszym sklepie materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania przy piecu lub na podwórku.

  • Łatwość dozowania – paliwo oferujemy w workach o pojemności umożliwiającej proste zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – nasze materiały to nie tylko bezproblemowe i wygodne składowanie, ale także łatwy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tucholi
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tuchola

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Tuchola i okolicach, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnego paliwa węglowego. U nas znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się świetnymi parametrami technicznymi, a przy tym atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w kraju, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na idealnym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące przepisy, zdobył najważniejsze poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że opał w naszym sklepie odznacza się najwyższą klasą w stosunku do innych produktów obecnych w Polsce. Ponadto możesz bezpiecznie używać materiały w większości pieców, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w mieście Tuchola zmniejszysz opłaty za ogrzewanie budynku, dodatkowo utrzymując optymalną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy również o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Na etapie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, groźnych dla przyrody substancji. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli interesuje Cię zakup naszego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Tuchola - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek