Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radziejów

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Radziejów? W takim przypadku zachęcamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w branży opału, a przez ten czas zdołaliśmy wypracować nie tylko bezcenne kompetencje, ale też szacunek klientów. Z tego względu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć samodzielną produkcję najnowocześniejszego materiału opałowego, odznaczającego się efektywnością energetyczną, jakością i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Radziejów poleca się do dowolnych kotłów, przy czym zróżnicowanie obecnych produktów daje pewność, że bez problemu znajdziesz materiał dopasowany do Twoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radziejów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Radziejowie i okolicach, to zyskujące popularność źródło opału stworzone z myślą o osobach o wysokich potrzebach. Szczególnie zalecamy jego wykorzystanie osobom, które potrzebują wydajnego, opłacalnego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy każdego budynku o innym charakterze. Staramy się, aby sprzedawany ekogroszek workowany generował sporo ciepła, umożliwiając utrzymanie w pomieszczeniach oczekiwanej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszym asortymencie produkty są odpowiednie do wykorzystania w kotłach o każdej wielkości, z kolei ich najważniejszą zaletą jest wysoka jakość i odpowiednie parametry techniczne, które gwarantujemy jako producent. Opał spełnia obowiązujące regulacje, jest bezpieczny w trakcie ogrzewania, a dodatkowo nie musisz naciągać prywatnego czy firmowego budżetu, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Radziejowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego dostępnego w Radziejowie, to oferowany w naszym sklepie produkt z pewnością stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w czterech typach. Wszystkie charakteryzują się świetną ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych w trakcie spalania oraz obecnością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dopasowany do użytku w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas możesz nabyć go w sporych, pojemnych workach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach zakupu. Niska cena ekogroszku dostępnego w SAM-BUD-ROL idzie w parze z wysoką klasą, przez co nie musisz iść na kompromis pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Radziejów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard produkcji – jako producent ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy materiałów, o których możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład konkretnego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – dostępny u nas materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy piecu bądź na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – materiał oferujemy w workach o wadze, która umożliwia proste zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Szybki transport – nasza oferta to nie tylko proste i wygodne składowanie, ale również prosty, szybki transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach możesz wygodnie przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Radziejowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radziejów

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy potrzebują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w Radziejowie i okolicach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL zróżnicowany asortyment nowoczesnego opału. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które charakteryzują się znakomitymi parametrami oraz niskimi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie kwestie dotyczące produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące normy, uzyskał wymagane poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się świetną klasą w stosunku do konkurencyjnych produktów obecnych na rynku. Ponadto możesz bezpiecznie używać paliwo w większości kotłów, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w mieście Radziejów obniżysz rachunki za ogrzewanie budynku, jednocześnie gwarantując żądaną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy także o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, groźnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. W efekcie możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli interesuje Cię nabycie nowoczesnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Radziejów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek