Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radzyń Chełmiński

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w Radzyniu Chełmińskim? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! Nasza firma od 1989 roku działa w rynku opału, podczas których udało nam się wypracować nie tylko niezwykle istotne kompetencje, lecz także uznanie klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się podjąć własną produkcję nowoczesnego opału, wyróżniającego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek dostępny w Radzyniu Chełmińskim sprawdzi się jako materiał opałowy do większości kotłów, z kolei różnorodność oferowanych produktów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz materiał dopasowany do Twoich oczekiwań i możliwości oraz rodzaju pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radzyń Chełmiński

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Radzyń Chełmiński i sąsiednich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe skierowane do wyjątkowo wymagających klientów. Przede wszystkim polecamy jego wykorzystanie osobom, które potrzebują wydajnego, ekonomicznego i komfortowego sposobu na ogrzewanie domu, biura lub każdego miejsca o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby sprzedawany ekogroszek zapewniał dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w budynku odpowiedniej temperatury.

Co więcej, nasze materiały są przeznaczone do użycia w piecach o różnej wielkości, przy czym do ich najważniejszych atutów należy świetna jakość i dobre parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Paliwo spełnia wszelkie wytyczne prawne, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a co najważniejsze – nie musisz nadwyrężać prywatnego czy firmowego budżetu, aby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Radzyniu Chełmińskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Radzyń Chełmiński, to dostępny w naszym asortymencie produkt z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim nowoczesne materiały opałowe z węgla w kilku wariantach. Każde z nich odznacza się korzystną wartością opałową, minimalną zawartością popiołu wytwarzaną w czasie wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytku w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz szansę zakupić go w dużych, pojemnych workach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach zakupu. Niska cena ekogroszku produkcji naszą firmę łączy się ze świetną jakością, dzięki czemu nie musisz iść na kompromis pomiędzy odpowiednimi wartościami parametrów a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Radzyń Chełmiński)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka jakość – jako specjaliści w kwestii ekogroszku opałowego możemy zapewnić doskonałe standardy produktów, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład konkretnego materiału.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszym sklepie opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania w kotłowni lub na zewnątrz.

  • Prostota porcjowania – materiał sprzedajemy w workach o pojemności, która umożliwia proste przeniesienie go do podajnika opału.

  • Łatwy transport – nasza oferta to nie tylko bezproblemowe i higieniczne składowanie, ale również prosty, szybki transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach masz możliwość z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Radzyniu Chełmińskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radzyń Chełmiński

Zwracając uwagę na wymagania klientów, którzy potrzebują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Radzyń Chełmiński i okolicach, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroki wybór nowoczesnego opału. U nas znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi i korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku produkowanego przez naszą firmę należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce, przy czym wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące wymagania prawne, uzyskał kluczowe poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo wyróżnia się najwyższą klasą w stosunku do pozostałych propozycji obecnych w Polsce. To nie koniec – możesz bezpiecznie stosować paliwo w większości pieców, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego w mieście Radzyń Chełmiński zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie zapewniając optymalną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy też o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Na etapie spalania nie generuje dymu i większych ilości toksycznych, szkodliwych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Przez to możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli interesuje Cię skorzystanie z wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Radzyń Chełmiński - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek