Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gniewkowo

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w Gniewkowie? Świetnie się składa – zachęcamy do poznania szczegółów naszych! Nasza firma od 1989 roku działa w sektorze materiałów opałowych, a przez ten czas zdołaliśmy zdobyć nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, lecz również zaufanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy podjąć samodzielną produkcję najnowocześniejszego opału, odznaczającego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek oferowany w Gniewkowie sprawdzi się jako opał do niemal wszystkich pieców, przy czym bogaty wybór oferowanych produktów zapewnia, że z łatwością wybierzesz produkt idealny do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gniewkowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Gniewkowo i sąsiednich miejscowościach, to zyskujące popularność paliwo węglowe przeznaczone najbardziej wymagającym klientom. Przede wszystkim polecamy jego zakup klientom, którzy potrzebują efektywnego, opłacalnego oraz komfortowego materiału do ogrzewania domu, biura czy dowolnego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby oferowany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury.

Ponadto nasze rozwiązania są odpowiednie do użycia w piecach o jakichkolwiek rozmiarach, przy czym ich największą zaletą jest świetna jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Paliwo spełnia wszelkie wymagania prawne, jest bezpieczny podczas używania, a do tego nie ma potrzeby nadwyrężać osobistego lub firmowego portfela, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Gniewkowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego w Gniewkowie, to obecny w naszej ofercie opał z pewnością spełni Twoje potrzeby. Nasza firma oferuje w szczególności innowacyjne materiały opałowe z węgla w różnych rodzajach. Wszystkie z nich cechują się wysoką ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w trakcie spalania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest przeznaczony do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie możesz zamówić go w sporych, wygodnych opakowaniach o masie 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku produkcji nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką klasą, przez co nie musisz iść na kompromis między odpowiednimi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gniewkowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka klasa rozwiązań – jako producent ekogroszku możemy zapewnić najwyższe standardy produktów, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich parametry i składniki konkretnego materiału.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni czy na zewnątrz.

  • Łatwość dozowania – opał dostępny jest w workach o pojemności umożliwiającej proste zmieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Łatwy transport – nasza oferta to nie tylko bezproblemowe i higieniczne składowanie, lecz także łatwy, szybki transport. Przez umieszczenie produktów w workach możesz bez trudności przenieść je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gniewkowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gniewkowo

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w Gniewkowie i pobliskich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnego opału. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku produkowanego przez nas jest jedną z najlepszych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie standardy stoją na idealnym poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, zdobył najważniejsze certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo wyróżnia się świetną klasą w porównaniu do pozostałych propozycji dostępnych w Polsce. Dodatkowo możesz bez obaw wykorzystywać paliwo w większości kotłów, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Gniewkowo zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie utrzymując wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie wytwarza dymu i większych ilości toksycznych, szkodliwych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię nabycie naszego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Gniewkowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek