Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Inowrocław

Szukasz ofert na ekogroszek w Inowrocławiu? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje wydajne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości opału, przez co byliśmy w stanie zapracować na uznanie licznych klientów prywatnych i firmowych z całej Polski. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko w Inowrocławiu, ale także różnych pozostałych miastach w całym kraju. Co więcej, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy różnorodne rodzaje nowoczesnych paliw węglowych, których najwyższa klasa idzie w parze z atrakcyjną ceną zakupu. Zachęcamy do poznania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Inowrocław

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Inowrocław i pobliskich miejscowościach to bez wątpienia opał trafiający w oczekiwania klientów o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego paliwa. Dostępne w naszej ofercie ekogroszki sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale też innych miejsc – biur, zakładów przemysłowych oraz wielu podobnych miejsc. Z powodzeniem można stosować węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów piecach, z poczuciem, że wyprodukowane ciepło zapewni prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! Jako producent możemy dostarczać pewny i wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki temu masz szansę zaopatrzyć się w wydajny, ceniony przez klientów i zgodny z wszelkimi wymogami produkt bez naciągania domowego lub należącego do firmy budżetu. Korzystając z dostępnego u nas paliwa ograniczysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Inowrocławiu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Inowrocław i okolicach wyróżnia się w szczególności wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości powstającą podczas spalania. Z dobrym skutkiem można używać nasze materiały opałowe w piecach klas od 3. do 5. oraz rozwiązaniach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz materiał z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 mm. Zamówiony ekogroszek jest ładowany w trwałe, wygodne w składowaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są przy tym niewymagające w przewożeniu. W naszej ofercie możesz znaleźć wydajny ekogroszek w różnorodnych wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą wartością opałową, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedna kwestia pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Inowrocław)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości produktów, którą zapewniają cenieni oraz godni zaufania producenci, a także dedykowane oznaczenia obecne na workach, informujące o kompozycji i strukturze paliwa,

  • prosty dowóz – ekogroszek workowany jest prosty, a także szybki w przenoszeniu z i do pojazdu, co naturalnie wpływa na szybkość dowozu prosto do klienta,

  • porządek – nasz materiał opałowy jest prosty i schludny w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie go w polipropylenowych, trwałych workach, które możesz umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • opcja łatwego racjonowania zapewniana poprzez dokładnie odmierzoną ilość i wagę efektywnego paliwa węglowego, które z pewnością zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Inowrocławiu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Inowrocław

W SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom doskonałej klasy paliwo, odpowiednie do budynków mieszkalnych, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz sklep, w którym można znaleźć szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany dostępny w Inowrocławiu i okolicach, powstał specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników szukających wydajnego, współpracującego z niemal wszystkimi piecami wysokiej klasy paliwa węglowego.

Zamówienie innowacyjnego materiału opałowego prosto od producenta to jednocześnie doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle atrakcyjna, a jednocześnie sam opał jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Naturalnie, zapewniamy nie tylko atrakcyjny koszt opału, ale przy tym świetną jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek workowany współgra z obowiązującymi normami.

Perfekcyjnym potwierdzeniem doskonałej klasy ekogroszku oferowanego w Inowrocławiu są różne autoryzacje, zaświadczające jego odpowiednie parametry i właściwości. U nas nie kupujesz kota w worku – każdy produkt ma umieszczone na worku szczegółowe dane na temat zawartości popiołu, siarki oraz wilgoci, wartości opałowej oraz współczynnika spiekalności (RI). Dzięki temu nie musisz się martwić, że podczas ogrzewania będą wydzielane znaczne ilości niebezpiecznych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia pieca. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie wymagany poziom temperatury w określonym budynku.

Ekogroszek Inowrocław - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek