Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kamień Krajeński

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w Kamieniu Krajeńskim? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej obecnej oferty! Nasza firma już od więcej niż trzech dekad funkcjonuje w rynku opału, podczas których zdołaliśmy wypracować nie tylko bezcenne doświadczenie, ale także zaufanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy podjąć samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego materiału opałowego, charakteryzującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną ceną. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek oferowany w Kamieniu Krajeńskim jest polecany do większości kotłów, a zróżnicowanie oferowanych produktów sprawia, że z łatwością znajdziesz produkt dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kamień Krajeński

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Kamieniu Krajeńskim i okolicach, to nowoczesne paliwo węglowe przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów. W szczególności polecamy jego wykorzystanie klientom, którzy szukają efektywnego, ekonomicznego oraz prostego w wykorzystaniu paliwa do ogrzewania domu, biura lub dowolnego miejsca o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby dostępny u nas węgiel ekogroszek generował dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu oczekiwanej temperatury.

To jeszcze nie wszystko – dostępne w naszym sklepie rozwiązania są odpowiednie do użycia w piecach o różnej wielkości, z kolei do ich najistotniejszych plusów należy świetna jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, które zapewniamy jako wytwórca. Opał spełnia obowiązujące wytyczne prawne, jest bezpieczny podczas używania, a do tego nie ma potrzeby nadwyrężać osobistego lub firmowego portfela, aby go kupić. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Kamieniu Krajeńskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Kamieniu Krajeńskim, to obecny w naszej ofercie opał z pewnością spełni Twoje potrzeby. Nasza firma oferuje przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w czterech rodzajach. Każde z nich wyróżnia się świetną ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w czasie użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dostosowany do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz szansę zakupić go w sporych, ekonomicznych opakowaniach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy paliwo na niezwykle atrakcyjnych warunkach zakupu. Świetna cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się z wysoką klasą, co sprawia, że nie musisz wahać się pomiędzy bardzo dobrymi parametrami a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kamień Krajeński)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard produkcji – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy opału, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszej ofercie opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni bądź na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – paliwo sprzedajemy w workach o pojemności umożliwiającej proste zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Szybki transport – nasze materiały to nie tylko proste i higieniczne przechowywanie, ale też bezproblemowy, szybki transport. Przez umieszczenie ziaren w workach możesz bez trudności przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kamieniu Krajeńskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kamień Krajeński

Zwracając uwagę na potrzeby klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w Kamieniu Krajeńskim i pobliskich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. U nas znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami, a przy tym atrakcyjnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie standardy produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące wymagania prawne, ma wymagane atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się świetną jakością na tle pozostałych produktów obecnych na rynku. To nie koniec – możesz bezpiecznie wykorzystywać paliwo w większości pieców, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego w Kamieniu Krajeńskim zmniejszysz rachunki za ogrzewanie budynku, dodatkowo gwarantując optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości trujących, groźnych dla otoczenia naturalnego substancji. W efekcie możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Kamień Krajeński - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek