Ekogroszek workowany Kamień Krajeński

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w Kamieniu Krajeńskim? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej obecnej oferty! Nasza firma już od więcej niż trzech dekad funkcjonuje w rynku opału, podczas których zdołaliśmy wypracować nie tylko bezcenne doświadczenie, ale także zaufanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy podjąć samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego materiału opałowego, charakteryzującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i korzystną ceną. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek oferowany w Kamieniu Krajeńskim jest polecany do większości kotłów, a zróżnicowanie oferowanych produktów sprawia, że z łatwością znajdziesz produkt dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kamień Krajeński

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Kamieniu Krajeńskim i okolicach, to nowoczesne paliwo węglowe przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów. W szczególności polecamy jego wykorzystanie klientom, którzy szukają efektywnego, ekonomicznego oraz prostego w wykorzystaniu paliwa do ogrzewania domu, biura lub dowolnego miejsca o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby dostępny u nas węgiel ekogroszek generował dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu oczekiwanej temperatury.

To jeszcze nie wszystko – dostępne w naszym sklepie rozwiązania są odpowiednie do użycia w piecach o różnej wielkości, z kolei do ich najistotniejszych plusów należy świetna jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, które zapewniamy jako wytwórca. Opał spełnia obowiązujące wytyczne prawne, jest bezpieczny podczas używania, a do tego nie ma potrzeby nadwyrężać osobistego lub firmowego portfela, aby go kupić. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Kamieniu Krajeńskim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Kamieniu Krajeńskim, to obecny w naszej ofercie opał z pewnością spełni Twoje potrzeby. Nasza firma oferuje przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w czterech rodzajach. Każde z nich wyróżnia się świetną ilością energii produkowanej przy spalaniu, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną w czasie użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dostosowany do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz szansę zakupić go w sporych, ekonomicznych opakowaniach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy paliwo na niezwykle atrakcyjnych warunkach zakupu. Świetna cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się z wysoką klasą, co sprawia, że nie musisz wahać się pomiędzy bardzo dobrymi parametrami a niskimi opłatami.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Kamień Krajeński)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard produkcji – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy opału, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszej ofercie opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni bądź na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – paliwo sprzedajemy w workach o pojemności umożliwiającej proste zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Szybki transport – nasze materiały to nie tylko proste i higieniczne przechowywanie, ale też bezproblemowy, szybki transport. Przez umieszczenie ziaren w workach możesz bez trudności przenieść je w inne miejsce.

Ekogroszek workowany w Kamieniu Krajeńskim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kamień Krajeński

Zwracając uwagę na potrzeby klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w Kamieniu Krajeńskim i pobliskich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. U nas znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami, a przy tym atrakcyjnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie standardy produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące wymagania prawne, ma wymagane atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się świetną jakością na tle pozostałych produktów obecnych na rynku. To nie koniec – możesz bezpiecznie wykorzystywać paliwo w większości pieców, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego w Kamieniu Krajeńskim zmniejszysz rachunki za ogrzewanie budynku, dodatkowo gwarantując optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości trujących, groźnych dla otoczenia naturalnego substancji. W efekcie możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Kamień Krajeński - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.