Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kowalewo Pomorskie

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Kowalewie Pomorskim? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły naszej aktualnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w branży paliw opałowych, podczas których mogliśmy wypracować nie tylko cenne kompetencje, lecz również zaufanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy podjąć samodzielną produkcję najnowocześniejszego paliwa węglowego, odznaczającego się wydajnością, wysoką klasą i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w Kowalewie Pomorskim sprawdzi się jako opał do dowolnych kotłów, z kolei różnorodność oferowanych produktów daje pewność, że z łatwością znajdziesz materiał dostosowany do swoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kowalewo Pomorskie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w mieście Kowalewo Pomorskie i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne paliwo węglowe stworzone z myślą o klientach o wysokich wymaganiach. Szczególnie zalecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą poznać możliwości efektywnego, korzystnego cenowo i wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki firmy czy dowolnego miejsca o innym charakterze. Staramy się, aby sprzedawany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu oczekiwanej temperatury.

Co więcej, dostępne w naszej ofercie materiały są odpowiednie do wykorzystania w kotłach o praktycznie dowolnych gabarytach, a do ich najważniejszych plusów zalicza się doskonała jakość i odpowiednie parametry, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Opał spełnia wszelkie regulacje, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a do tego nie musisz naciągać indywidualnego lub firmowego budżetu, aby go kupić. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Kowalewie Pomorskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Kowalewo Pomorskie, to dostępny w naszym asortymencie produkt na pewno sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w kilku rodzajach. Wszystkie charakteryzują się wysoką wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych podczas wykorzystywania materiału oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest przeznaczony do użytku w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie możesz nabyć paliwo w dużych, ekonomicznych workach o masie 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy materiały opałowe na naprawdę atrakcyjnych warunkach zakupu. Niska cena ekogroszku oferowanego przez SAM-BUD-ROL łączy się ze świetną jakością, przez co nie musisz wahać się między bardzo dobrymi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kowalewo Pomorskie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako specjaliści w kwestii ekogroszku możemy zagwarantować doskonałe standardy paliwa, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego produktu.

  • Ułatwienie zachowania porządku – obecny w naszej ofercie materiał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania przy kotle czy na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – materiał oferujemy w workach o wadze, która umożliwia sprawne przeniesienie go do podajnika opału.

  • Bezproblemowy transport – nasza oferta to nie tylko bezproblemowe i czyste przechowywanie, ale również łatwy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach możesz wygodnie przenieść je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kowalewie Pomorskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kowalewo Pomorskie

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy chcą skorzystać z świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Kowalewie Pomorskim i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnego paliwa węglowego. W naszym sklepie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się znakomitymi parametrami, a przy tym niskimi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące przepisy, zdobył wymagane certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą jakością na tle konkurencyjnych produktów obecnych na rynku. To nie wszystko – możesz bezpiecznie używać paliwo w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Kowalewo Pomorskie zredukujesz opłaty za ogrzewanie budynku, dodatkowo zapewniając odpowiednią temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o stan otoczenia. Z tego względu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Na etapie spalania nie generuje dymu i większych ilości toksycznych, szkodliwych dla przyrody związków chemicznych. Dzięki temu możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Kowalewo Pomorskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek