Warning: mysqli::query(): (HY000/1021): Disk full (C:\windows\TEMP\#sqlf84_55908_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 44
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brodnica - Twój opał w sieci - Sambudrol

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brodnica

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Brodnica? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych! SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad operuje w rynku materiałów opałowych, podczas których zdołaliśmy zdobyć nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, lecz również szacunek klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by zainicjować własną produkcję nowoczesnego paliwa węglowego, cechującego się wydajnością, wysoką klasą i korzystną ceną. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek dostępny w mieście Brodnica poleca się do większości kotłów, z kolei zróżnicowanie oferowanych produktów sprawia, że z łatwością zakupisz materiał idealny do swoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brodnica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Brodnicy i sąsiednich miejscowościach, to zyskujące popularność paliwo węglowe stworzone z myślą o osobach o wyjątkowych wymaganiach. W szczególności zalecamy jego wykorzystanie tym, którzy chcą poznać możliwości efektywnego energetycznie, opłacalnego oraz wygodnego paliwa do ogrzewania domu, biura lub każdego budynku o innym zastosowaniu. Przykładamy wielką wagę, aby oferowany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszym asortymencie produkty są przeznaczone do wykorzystania w kotłach o każdej wielkości, z kolei ich najważniejszą zaletą jest świetna jakość i korzystne parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako producent. Ekogroszek spełnia wszelkie regulacje, jest bezpieczny podczas ogrzewania, a dodatkowo nie musisz nadwyrężać domowego lub firmowego budżetu, aby go zakupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Brodnicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię nabycie ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Brodnica, to sprzedawany w naszym sklepie opał zdecydowanie stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje w szczególności innowacyjne paliwo węglowe w czterech rodzajach. Każde z nich wyróżnia się świetną wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych podczas użytkowania oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest przeznaczony do użytkowania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz szansę zakupić materiał w dużych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku tworzonego przez nasze przedsiębiorstwo idzie w parze ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz iść na kompromis między znakomitymi parametrami a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Brodnica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka jakość – jako producent ekogroszku workowanego możemy zagwarantować doskonałe standardy produktów, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Umieściliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego paliwa.

  • Ułatwienie zachowania porządku – dostępny u nas opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni lub na zewnątrz.

  • Prostota porcjowania – materiał dostarczamy w workach o wadze, która umożliwia proste przeniesienie go do podajnika opału.

  • Sprawny transport – nasze materiały to nie tylko łatwe i czyste składowanie, lecz też prosty, szybki transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach możesz bez trudności przetransportować je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Brodnicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brodnica

Chcąc spełnić wymagania klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w mieście Brodnica i sąsiednich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroki wybór innowacyjnego paliwa węglowego. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, a przy tym korzystnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w Polsce, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie standardy produkcji zostały zachowane.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące normy, uzyskał kluczowe atesty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepsze potwierdzenie, że nasze paliwo odznacza się wysoką jakością w stosunku do konkurencyjnych propozycji dostępnych na rynku. To nie koniec – możesz bez obaw stosować materiały w większości pieców, nie obawiając się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w Brodnicy zredukujesz koszt ogrzewania budynku, przy tym zapewniając odpowiednią temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy też o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. W trakcie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, groźnych dla przyrody związków chemicznych. Dzięki temu możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Brodnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:


Notice: Undefined variable: miasta in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 1323

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 1323